Birinin sevgilisinden ayrılmasını beklemek?

tessla
Aslında büyük tartışma konusudur, sitenin kuralalrını pek bilmediğim için kimisine göre ş.. dir kimisine göre kalleşliktir.

Peki mesela birisiyle tanıştınız, 2-3 ay boyunca kız geceleri çalışırken sabaha kadar camda konuştunuz, çok iyi anlaşıyorsunuz,hani idealimdeki kişi dediğiniz varya işte bu o, hatta kız yanınıza gelirken yüzüğünü çıkarıyor falan.neyse kızın erkek arkadaşınında onu haketmediğini düşünüyorsunuz aslında gerçekde bu.

ne yapardınız?

benim gibi hiçbirşey yapmadan beklemekmi?

gidip durum bu deyip açılmakmı?
Birinin sevgilisinden ayrılmasını beklemek?