Birinin sevgilisinden ayrılmasını beklemek?

Aslında büyük tartışma konusudur, sitenin kuralalrını pek bilmediğim için kimisine göre ş.. dir kimisine göre kalleşliktir.

Peki mesela birisiyle tanıştınız, 2-3 ay boyunca kız geceleri çalışırken sabaha kadar camda konuştunuz, çok iyi anlaşıyorsunuz,hani idealimdeki kişi dediğiniz varya işte bu o, hatta kız yanınıza gelirken yüzüğünü çıkarıyor falan.neyse kızın erkek arkadaşınında onu haketmediğini düşünüyorsunuz aslında gerçekde bu.

ne yapardınız?

benim gibi hiçbirşey yapmadan beklemekmi?

gidip durum bu deyip açılmakmı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisi var seninle camda konuşuo sevgilisi onu haketmiyor ve o sevgilisine aslında hiçkimsenin haketmeyeceği şeyi yapıyor söz verip taktığı yüzüğü başka birisinin yanına giderken çıkarıyor sen böyle bir kızdan tam olarak ne bekliyorsun sevgilisini aldatmış duruma düşen birini tam olarak nasıl bekliyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu durum bende güvensizlik yaratır. direk "sevgilisini boynuzlayan bana neler yapmaz ki" diye düşünürüm elimde olmadan.

0|0
    0|0
  • O kızdan uzaklaşmak diyorum.

0|0
    0|0
  • Konuşmalısın..

0|0
    0|0
  • ben soruyu anlamadim kime neyi acikliyorsun?

0|0
    0|0
    • kıza duygularımı?

• bilmiomki :)

hani bi yandan sana gelince yuzugunu cikariyorsa

sanirim ozaten duygularindan haberdardir

belki duygularini aciklamanida

senden bekeleyebilir

Erkekler Ne Diyor 3

• sana erkek arkadaşını kötüleyen kız, yüzüğünü çıkaran kız, yarın aynısını da sana yapar. başka bir erkeğin yanına giderken senin ona aldığın yüzüğü çıkarır, seni kötüler. seninle birlikteyken başkasına cam açar. kısaca yolludur diyorum. biraz ağır ama gerçekten yolludur.

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşını kötülemiyor, yüzük konusundada sanırım birşeyler sedi incinmeyim diye o şekilde davrandı bilmiyorum. tanıdığım gördüğüm kadarı iel ben bu sonucu cıkardım.

• istiyosan alırsın

0|0
    0|0
  • kaybedicek birşeyin mi var bence konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...