Maç hakkında ki yorumlarınız?

Galatasaray farklı galibiyeti sizce karşısında ki takımı biraz fazla ezmedi mi?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ve zevkli bir maçtı Pandev ve Yasin Olcan iyiydi sevindirdiler beni rakip ne kadar zayıf olursa olsun skor normal bir skor değildi son dakikalarda Yekta forvet oynadı 2 gol attı Pandev çıkmasa belki maçı 5-6 golle tamamlardı Sinanında gol atmasına sevindim Hamitinde iyi yoldayız Hamza hoca le birlikte ama havaya girmemek lazım Mersin maçı 1-0 olsun bizim olsun.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Üzerinde konuşulacak bir maç değildi. 3. ligin bile orta seviyesinde olan bir takıma karşı oynandı. Benim sorunum yorumcu ve spikerle ilgiliydi açıkçası. Şampiyonlar Ligi finalinde oynuyorlarmışçasına övdü de durdu maçı anlatmak konusunda çok beceriksizdi

1|1
    0|2
  • Kalecileri haketmisti

0|0
    0|0
  • arsenal in gs ye yapmadığını onlar balçova ya yapmış :)

1|1
    0|1
  • 8. golümüzü yekta attı off süperdi :)))

0|1
    1|0
  • Babam da Yener o takımı. İyi olan takim avrupada gelenden gecenden 4-5 yemez

2|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Sinan gümüş hariç konuşulacak bir mac değildi bu iki takim 50 mac yapsa hepsini Balçova kaybeder

0|0
    0|0
  • futbol bu büyük takımların kupa maçlarına bir bak istersen daha farklı sonuçlar çıkabiliyor.. ezmek diye bişey yok.. zamanında mili takımımıza acımışlar mı hiç sekizer sekizer atmışlar :))

0|0
    0|0
  • Fazla ezmedi.
    Yedek oyuncular kalmak için uğraşıyor normal.

0|0
    0|0
  • Ezmek 5 1 den sonra pas yapıp gereksiz çalımlar atarak olur bu oyunum gereğidir bak avrupaya Real Madrid Bayern Münih gibi takimlar acıyomu hiç ayrıca yedek ağırlıklı bir kadro olduğu içinde herkes kendini ispatlamaya çalıştı bence güzel maçtı :)

0|0
    0|0
  • Rakip rakiptir, büyük bir takım olmasına gerek yok hayrina oynamiyoruz sonuçta. Gençlerimizi tebrik ediyorum en iyi şekilde oynadilar.

0|0
    1|0
  • Almanya liginde 10 üzeri gol olunca sorun yok bizim ulkemızde olunca ses çıkıyor hoş degıl Karsı takıma karşı ama fazla takılacak birsey degıl bence..

0|0
    0|0
  • en iyi antreman maçtır mantığıyla yaklaşinca gayet verimli bir maçti bence ama karsi takim fazla ezildi, üzüldüm

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama atabiliyosan atacaksin

0|1
    0|0
  • Çok oldu harbi 4-5 te bırakmaları lazımdı

0|0
    0|0
  • resmi maç olduğu için iyidir :D

Yoksa sevinilmelik bir maç değil.

0|0
    0|0