Ks kızlarındaki profil fotoğrafına başka bir kadın fotoğrafı koyma hastalığı...

şu olaydaki amaç ne gerçekten merak ediyorum.. mesela ben kendimden güzel bir kadını ölsem profil fotoğrafı yapmam, kendimi ezmektir bu. tercihlerim de farklı değil çok şükür ya kendi fotoğrafımı koyarım ya da aslanlar gibi bir yakışıklının :) taş gibi bir kadın fotoğrafı koyduğunuzda kendinizi daha mı iyi hissediyorsunuz? cidden merak ediyorum.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• soru 5 yıldızlık..düşüncelerde

0|0
    1|0
  • Sitenin yaş ortalaması çok düşük olduğu için genelde ergenler bu yola başvuruyor. Ama 25-29 yaş grubu ve üzeri yaş grubu çekinmeden resimlerini koyabiliyorlar. Tabi bunun altında yatan nedenlerden biriside kişinin kendine öz güven yokluğuyla açıklanabilir.

0|1
    0|0
  • yanlış analiz sırf başka foto koydu diye eziklik hissi duyması anlamsız...

0|1
    0|0
  • olmak istedikleri veyahut beğendikleri hatunu koyuyorlar. veya kendisini yansıttığına inandıkları bir kadını. bazı karakterler birbirlerine benziyorlar gerçekten. gidip mal gibi kendi fotoğraflarını mı koyacaklar bir de? nokta

1|0
    0|0
    • tabi ki kendi fotoğrafını koyacaklar, gidip de benim fotoğrafımı koycak halleri yok.

• haklısın. ister verirsin, ister vermez. beni ilgilendirmez. ek olarak; bunu eziklikle bağdaştıran bir zihjniyeti tc kimlik numarasıyla kaydetselerdi keşke. yok, senin beynin bu site dışında işlemez. öpüyor gözlerinden ve diğer kızların kendi hemcinslerini kıskanmadığı kadar senin de kıskanmanı istemediğimi belirtiyorum. hep böyle saçmala olur mu? si you.

• bana saçmalama diyorsun fakat kendin saçmalamakta marka olmuşsun :)

• Mevzu derin (:

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi. Bir şey demek doğru olmaz. Kendi resmini koyacak cesarete sahip olanlar ise bir adım öndedir benim için.

0|0
    0|0
  • Neden erkek fotografı koyduklarını bende anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • analizin doğru ama tercih meselesi işte. kompleksleri aşmak kolay değil...:)

0|0
    0|0
  • kendini o zanneden var yahu.

0|0
    0|0
  • ben de merak ettim motosikletin ne marka ?

0|0
    0|0
  • Erkek/kız farketmez resim koyma zorunda degil ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ara da koyduğum oluyor. Bence bu özgüven meselesi. Kendimden güzel bir kadın koydum diye ezilecek değilim.

0|0
    0|0
    • işte ben de bundan bahsediyorum, özgüveni olan bir kadın başka bir kadın fotoğrafına ihtiyac duymaz :)

• Onlar çok ayrı :)) bilemiyorum :))

• yok ben gayet iyiyim . Aresin çok şeker bi hali var :P

0|0
    0|0
  • öyle bir foto koymadım sanırım ..Öyle foto koyanlar içinde hiç böyle düşünmemiştim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...