Fenerbahçe'nin kadrosu nasıl?

ben fenerbahçeliyim kadromuz gerçekten çok güzel sadece galataraydaki selçuk gibi bir oyuncu lazım defanstan alip orta sahaya top dagatabilecek kadromuzunzun içinde varmı bu ti bir oyuncu birde özeri çok merak ediyorum ve oynamasını istiyorum peki sizin stokta kesinlikle oynamaaşı lazım yobo nun hakeza aynı oynaması lazım bekirmi egemenmi konusunda bir şey diyemmiyemiyorum sizin bilginize danışıyorum soww ve kuyt anda anda oynayabilirmi arkadaşlar

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet emrenin yerine bir futbolcu sart ozaman tam olur kadro yoksa en eksik yanimizdan aci cok cekeriz... Özer verilen sanslari degerlendiremedi bunca zaman gece hayatiyla mesguldu neyseki kiralandi manisaya fenerde degil.. Stocha yapilan zaten ayip yine yedege cekildi hak etmiyor bunu oynamasi sart hakta ediyor.. Bekirde zarar verip duruyor toparlanmazsa fenerde isi yok.. Sow ve kuyt zaten ayni anda forvetee oynamasi lazim fenerbahce gibi büyük bir takimin tek forvet oynamasi yaziktir..

0|0
    0|0
    • OZERIN GITTINI BILMIYORDUM ama galtasarayın fazlası bızden selcuk ve amrabat gerısı gozumde yok pekı emrenın yerııne su ankı mevcut kadrodon kım oynaya bılır alexte sankı bu sene cok verım saglıyamıycak gıbı gozuktu gozume stox bu macta oynamıycakmı elazıg macında

• gsyin fazlasi selcuk bizden baska degil birde aykut hocanin kadrodaki oyunu sanki inatla ayni seyleri yapiyor olmayacak oyun kurgusunda ve oyuncuda israr ediyor.. Emrenin kalitesi yüksek o kalitede mevcut kadroda kimse yok malesef sence varmi? Alex in ölüsü bile yararli olur takima her sene sonradan acilir alex ki gs macindada cogundan yine iyidi.. Stochu oynatirmi bunu kim kestirebilirki? Aykut hocanin sagi solu belli olmaz.. Caneri hasanin yerine cekip stochu bölgesinde denese süper olur hasan berbat durumda...

• kale MERT defans sag GOKHAN GONUL YOBO SOLDA caner yanında egemen veya bekir

arta saha SAG TARAF krasiç orta sol STOX MEHMET TUZ VE MEHMET TOPAL BORONİ SELÇUK forvet KAYT VE SOW BENIM KADRO TAERCİHİM

Kızlar Ne Diyor 4

• evet çok ...

0|0
    0|0
  • fener kadro ...

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına llll

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına kkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• orta saha zayıf

0|0
    0|0
  • hacı bi orta saha lazım oda takımda mevcut top dagıtan top ceviren rakibi oynatmayan bı topcu SALİH UCAN

0|0
    0|0
    • bu adam nasıl kardes salıh ucan cok merak edıyorum buyuku kaldıe fatrırmı ıns kaldırır denemek pekı aykut kocamanı beyenıyormusun

• aykut hoca ıyı bnce tek problemı ıstedıgı oyuncuların bı turlu alınmaması salih te bnce inanılmaz yetenekli bi oyuncu suratlı sert futbol oynayan ve top teknıgı yuksek form de bı mehmet toplalla cok ıyı oynar

• orta sahaya ofansif oyuncu lazım mehmet topuz bu vasıfda degil ayrıca gökhana iyi alternatif lazım sakatlanınca gördükkü gs macında orayı elege cevirdilerr

0|0
    0|0
    • bır futbolcu benzetmesı yaparmısın turkıye lıgınden mesela kım oynayabılır orda

• 2 transfer lazım.. biri orta saha biri forvet.. kuyt ile sow aynı 11'de oynaması için alex'i çıkarmanız lazım..

0|0
    0|0
  • gökhana alternatif göremiyorum o kalitede yk sırtılıcak ama yabancı olarak daniel alvez

0|0
    0|0
  • fenerbahçe oyuncuları iyi fakat bu sene galatasaray daha iyi gibi bu arada

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

█▓▒░ forza beşiktaş ░▒▓█

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

0|0
    0|0
  • fener bitik ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...