Son zamanlarda spor kategorisinde neden hakaretsiz ve küfürsüz futbol konuşulamıyor?

Spor kategorisinde devamlı yazan en eski üyelerden biriyimdir ama son zamanlardaki kadar #adam gibi futbolun konusalamadigi başka bir dönem görmedim.
Özellikle sitedeki bazı Galatasaraylilar tarafından düşman gözüyle görülüyorum. Neymiş efendim fb yandaşlığı yapıyormuşum. Benim için fb neyse gs de odur. Benim icin ligin en iyi top oynayan takımı Beşiktaş. Diğer iki büyük gs ve fb birbirinden kötüler Bunlardan biri diğerinden az da olsa iyi olacak. Fener bir adim önde dediğim zaman yandaş oluyorum. Gs son yılların en kotu performansını sergiliyor fb ne kadar kotu olsa da bir adim önde dediysek Beşiktaşlılıgimizdan ödün mü vermiş oluyoruz?
#Diğer bir konu gizli sorular:Sporda sorulan her gizli soruda neredeyse benim sordugum hakkında çamur atılıyor. Eğer uzun zamandir sporda gizliden sorduysam ne diyorsanız o olsun.(Gizli cevap verdiğim oluyor) #Sitede fake hesap açan da adam değildir bunu özellikle belirteyim
#KurabiYe diye erkek nickmi olur diye de laflar oldu. Ufacikta olsa Beşiktaş ve çArşıyla ilgili bilgisi olan varsa KurabiYe nin ne anlama geldiğini bilir.
#Son olarak kategoride takılan atıştığım herkesin engelini kaldırdım delikanlı gibi hakaret ve küfürsüz yazabilecek olanlar varsa buyursun yoksa da korkakların yaptıgı gibi arkamdan konuşulmasın

1|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu siteye ilk girdiğim zamanlar futbol muhabbetinden uzun zaman kaçmak istedim o dönemde seviyeli tartışabileceğimiz az adam vardı. Ama vardı. Şimdi bakıyorum sorulara o zaman olduğundan daha seviyesizce şeyler konuşuluyor. Benim gördüğüm kadarıyla ki yaklaşık 3 sene kadar oluyor dönem dönem aktif olan bir üyeyim senin tavrın hep netti. Yan çizmişliğini ucuz insanlarla ucuz tartışmalara girdiğini hiç görmedim. Kötü olduklarını kabul etmeyip çirkinleşen insanların kendi karakterleri ortaya çıkıyor. Şimdi çıkıp bir şey söyleyecek kadar yürekli olsalar sitede onlarca gizli soru olmazdı bize karşı düşmanlık içeren.

2|1
    0|1
    • Eskiden fblisi gslisi hatta anadolu takim taraftarları bile adam gibi sadece futbol hakkında yazardı saatlerce tatlı atışmalar olurdu ama simdi sadece kin nefret ve gizliler hüküm sürüyor. Yüreği olan gelir olmayan uzaktan zirvalamaya devam eder

• İste herkesin bir tarzı var o cevabı yazarken etiket aklıma bile gelmedi ama cevaplarımı okuyan alıcanı alıyo zaten aslında gayet açık cevaplar yazıyorum üyeleri pek etiketlemem ama unutmazsam yine etiketlicem seni istyeğini dikkate alıcam :) Bu arada Kurabiye ile konuşurkende o bana GS lileri bende ona bazı Beşiktaşlıları söledim adın geçti ama kötü anlamda değil sadece yaptığın yorumu söledim yani her takımda var böleleri demeye getirdim bu kadar net uzun konuşmamıştık hakkını helal et gerçi arkandan köü birşey saymadım sölemedim ama yinede helal et :) Sadece bazı yorumlarında direk GS ye sallıyosun olay bu nese konu çok uzadı ama dediğim gibi seninle kişisel problemim yok - verende candır canı sağolsun gider mesaj gideceği yere bak yine etiket yok :))

• Ben direk gs ye sallıyorsam buna sizin hatunların sivri yorumları sebep oluyordur. Sataşmadan sakin sakin yorum yazabiliyor derdimi tamda istediğim gibi böyle açıkça ifade edebiliyorum seninde şu an gördüğün gibi. Bizden bir rahatsızlığınız varsa önce kendi içinizdekileri uyarmanızı rica ediyorum. Provokatif bir söylem duymadığım, görmediğim sürece hiçbir şekilde kimseye saldırmadım. Ne söylediysem hepsininde arkasındayım. Hakka girmedin yinede helal olsun. @karadenizli52

Kızlar Ne Diyor 3

• fenerbahçe ile beşiktaş birbirini savunduğunda yalakalar kardeşler oluyor peki trabzonspor galatasaraylılar ne oluyor?
    şikeden fenerbahçe ceza alsın diye iki takım taraftarı birlik olup uefaya email organizasyonu yaptılar ama onlara sorsan kardeş olmuyor :)
    bir galatasaraylı mavili fenerliler fake üyeler açıp kendilerini artılıyor dedi böyle bişeyin yapıldığını ilkez duyuyorum demekki o da yapıyor söylüyor bunu :)
    son 2 aydır böyle oldu 4 yıldızdan dolayı :) ama ben polemikte uzak duruyorum yorumumu yaparım çekilirim kimseye cevap vermem sabrım taşmadığı sürece erkeklerin arkasınada sığınmam

1|1
    0|1
    • Sanki ts ile gs birbirinin alt yapısı gibiymis gibi birbirlerini tutmaları normal mis gibi karşılanıyor. Madem 4 büyüklerde desteklenince yancısı olarak olunuyor o zaman ts gs kardeşliği ne. Öyle bir algı yaratılmış ki gizlilerin hiçbiri gsli olamaz sanılıyor

• Hep boyleydi zaten. Turkiye'nin futbol tutkunlugu dillere destan , ama bu sitede bir edepsizlik almis basini gidiyor. Gercek hayatta bile goremedigim turden insanlar tanidim bu sitede - ozellikle - sporda. Bir ara benim de basima geldi bu kavgalar bilirsin , o zamanlar ahmaklik edip fazla takmistim. Aldirmamak gerek , bakalim nereye kadar.

0|1
    0|0
    • Seni de spordan soguttular. Biliyorsun eskiden rakip takimlilar birbirleriyle nasıl futbol tartisirdi bir de simdiki muhabbetlere bak 8-0 6-0 şike...

• kategori kimsenin babasının malı değil ki herkes saygı ve sevgi çercevesi içinde istediğini yazabilir

• Elbette ki. O zamanki aklımla söylemiştim bunları , şimdi anlamsız geliyor o kadar ciddiye aldığım şeyler. .

• Hep öyle değil miydi ki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• DÜşündüğün gibi sana düşmanlık filan yok sitede varsada önce kendini sorgulayacaksın neden diye! Bu arada ben o düşmanlardan kesinlikle değilim sende çok iyi biliyorsun. Benimde saygı duyduğum rahmetli çok sevdiğim dedemde gördüğüm bir Beşiktaşlılık duruşu vardı ama görüyorumki kalmadı bu benim düşüncem ne fenere ne beşiktaşa iyi oynayanı yazarım kötüyse sölerim tatlı atışmalar olucak yeri gelir Trabzonada sallarım sadece Karadenizliyim ve Karadeniz ekiplerinin kazanmasını isterim Samsun Ordu Giresun Rize vs de dahil sadece Trabzon değil milliyetçilik diyebilirsin buna Trabzon bizi yendiğinde şirkette az makara yapmadılar bizle :) Altta fb ve cincon yazan Beşiktaşlılar yine belli etmiş kendini cincon yazıyorsan fenevde yazıcaksın yazamıyosan ikisinide ADAM gibi yazıcaksın sonra yandaş dince kızılıyo bir BJK li kız yeni yeni türedi sporda tabiki gelebilir babamın malı değil yok GS liler galibiyetten sonra çok türediler burada iyi gün taraftarı burada uzun zamandır varım her zaman GS liler fazlaydı iyidede kötüdede ama fenere canım cicim yahu yapan yapsın bizene ama ozamanda böle muhabbetler çıkıcak FBJK kardeşliği diye Fenerlilerde çoğu özellikle yine bir kız Beşiktaş sempatizanı e bizene ama gördüğümüzüde söleriz burdada onlara ne :) Ama senin attığın mesaja kırıldım sevdiğim üyelerdendin halada ölesin ama yanlış mesaj atmışın hatta yorum bile atmışın.

0|1
    1|0
    • Attigim mesaj ve yorum hakkinda niye boyle dediğini anlatmıştın Her Beşiktaş sorusunda 8 diye başlayan birine bir kere tepki verdin mi ki benden cincon yazana tepki vermemi istiyorsun. Eski muhabbetler iyi derken senle olan muhabbeti de içine kattım Gslisin ama kufurlesmeden defalarca tartıştık. Ama son zamanlarda ortalığı karistiranların rüzgarına kapilmana kizdim. O kızla bireysel sorun varsa buradaki Beşiktaşlılar hepsini kapsayacak şekilde yazmak hata. Gelin hodri meydan gizli sorulara rengi ne olursa olsun prim vermeyelim

• Aslına bakarsan ilkerde candır ama sölediklerine kısmende katılıyorum bugün bende yüzüne söledimbunu :)

• Kusura bakmayın lafınızı böldüm futboldan anlamayan kız kimse soyleyin cagiralim bu konuda kapansın

• fb ve cinconluyla futbol muhabbetine asla girmem--at gözlükleriye onlar hep aklıdır

ligin en mağdur takımları:DDDDDD

1|1
    1|2
  • Bundan 2 sene önce Galatasaray'la ilgili o saçma gizli soruları Ayakta Ölen Adam soruyor dediğimde bana inanmıyordunuz şimdi herkes gerçeği biliyor böyle adamlara taviz vere vere bu duruma gelindi. Galatasaraylilar seni illaki sevecek diye bir kural yok ama neredeyse her lafinda Galatasarayı iğneleyen sözler sarfediyorsun ama Fenere karşı aha yumuşaksın.

1|1
    1|0
    • Oncelikle gsli olarak bu soruya yazdigin icin eyvallah. Ben ayakta olen adam konusunda inanmadığımı söylemedim girgirina selçuk inan sorularına cevap veriliyordu. Ben sevecekler diye birşey de demiyorum sadece saygı olsun iki kelam edebilelim yeter. Futboldan pek anlamayan bir kisi kiskirtiyor 8 tas diyor hemen kapılıp gidiyorsunuz. Fernandes sneijderden iyi dediysek futboldan anlamıyor mu oluyoruz? Madem bilgin var gelip yazarsin sneijderin su özellikleri var bende fernandesinkini yazarım tartisiriz ama direk kestirip atmak futbol cahillerinin işidir bizim değil. Fenerin beleş penaltılarını vs. söylerken niye kimse sesini cikartmiyor. Beşiktaş a yapilan hakaretlerle benim söylediklerim kıyaslanamaz bile

• Muslera ve Sneijder hem form durumundan hemde genel anlamda Galatasaray ın en iyi oyuncuları ama Sneijder formsuz olsa bile yine bu takımın en iyi oyuncusudur. Mourinho nun efsane İnter dönemini biliyorsundur o dönemde Mourinho sağ kanatta Quaresmayi değil Pandevi oynatiyordu hatta Q7 yi çoğu zaman kadroya bile almıyordu ama bu şimdi Pandevin Quaresmadan daha iyi oyuncu olduğu anlamınada gelmiyor benim anlatmak istediğim bu ben DemBaBaya ligin en iyi golcüsü derken sadece Bjkde attığı gollere bakarak söylemiyorum ben Dem Bayi Newcastledan beri biliyorum orda çok iyidi. Geçen sene Drogba giderse hangi golcü gelsin diye bir soru sordum anketlerde DemBabayida koydum bana Etoo ve Torresin yedeğini ne yapacağız ve bazı Bjkli taraftarlarda size ancak bunlardan Dembaba gelir o da işe yaramaz dediler şimdi adami öve öve bitiremiyorlar o bakımdan bu mantıktan uzak durmamiz lazım

• şöyle hakaretsiz futbol konuşun canımı yiyin arkadaş, sneijder interde klasını kanıtlamış oyuncu bende şampiyonlar ligindeki birçok maçını canlı izlemiştim o zaman DemBaba konusuna gelecek olursak ben onu chelseadeyken değil Hoffenheimdayken attığı gollerle tanıdım ve beğendim. Trt sayesinde bundesligaya yabancı değiliz DemBabayla beraber forvette bir zenci oyuncuları daha vardı adı aklıma gelmiyor ama ikisi çok iyi anlaşıyordu

• sonuna kadar haklısın. üste çıkamayınca hakaret eden küfür eden zavallı çok fazla. hatta şikayet ediyorsun kaldırmıyorlar

1|1
    0|1
  • Ben snaa laf atmadan beni engelledin

0|1
    0|0
    • Öncelikle ben sana laf atmadan beni engelledin. Gizli cevabini yakaladım ve yazdim diye buyuk ihtimal ve her yorumunda galatasaray düşmanlığı yaptığından ötürü kimse senle gecinemiyor olabilir ve öylede.
      Açık konuşmak gerekirse her galatasaraylı insan atılsin diye ugrasiyorsun. Bunu artik herkes biliyor.
      Ben spor kategorisi veya başka hiçbir yerde hakaret ermem

• Mesaj atarmisinn bana

• çarşı alayına karşı ulan

0|1
    0|1
  • Neden olacak önce Melo, Emre gibi adamlar millete örnek olacak önce. Spor sevgi barış ve dostluktur herkesin bir rengi olabilir bir tarafı olabilir olacak ta tabi ama saygı çerçevesinde

0|1
    0|0
    • Melo emre hatta gökhan töre gibi adamlar istediğini yapsın biz onların yaptığına şakşaklik yapmasak sadece futbol konusabilsek saygı tükenmez

• Vayy butun sorulara baktin demek sevindim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...