Aldattığınız zaman sizi kurtaran bir açıklamanız oldu mu ?

Kafama takılan bir soru oldu. Başıma geldi de :D

Sevgilinizi aldattınız, hiç aldatmadım demeyin vardır illa aldatanınız aramızda :) bu durumda yaptığınız açıklama sizi kurtardığı oldumu hiç. İnandırabildiniz mi yani ? Açıklamanız neydi ?

Benim başıma geldi de :/ sonradan söyleyeceğim yaptığım açıklamayı merak eden olursa :)

Güncellemeler:
faceden bir erkek arkadaşımla konuşuyordum.O sıra sevglimle tartışmıştık. Aşk muhabbetine girdik kızlardan konuşuyorduk. Kız arkadaşımı aldattığımı çocuğa söyledim. Sonra kız arkadaşım nerden estiyse faceme gir oku.. bana direk sen beni aldattın? diye mesaj attı. Bende tabiki ''hayır o nerden çıktı'' dedim. konuşmalarımızı bana attı resimli olarak. Yaptığım açıklama şu oldu.O çocuk gay. Böyle muhabbetler açıp durumumu yokluyor. Bende ona sadık partner olmadığımı belirtmek için söyledim dedim. :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• oldu:D bi açıklama yapmadım zaten kendi gördü :D bende öylee dedim. sen ne dedin:D

0|0
    0|0
    • sonra söylicem de. seninki affedilmek gibi olmuş sanki :)

• faceden bir erkek arkadaşımla konuşuyordum.O sıra sevglimle tartışmıştık. Aşk muhabbetine girdik kızlardan konuşuyorduk. Kız arkadaşımı aldattığımı çocuğa söyledim. Sonra kız arkadaşım nerden estiyse faceme gir oku.. bana direk sen beni aldattın? diye mesaj attı. Bende tabiki ''hayır o nerden çıktı'' dedim. konuşmalarımızı bana attı resimli olarak. Yaptığım açıklama şu oldu.O çocuk gay. Böyle muhabbetler açıp durumumu yokluyor. Bende ona sadık partner olmadığımı belirtmek için söyledim dedim. :)

• oha ahahaha:D

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet oldu. Kendim itiraf edip ayrılmak istemiştim. Oda onunla bir daha görüşmez isen unuturum her şeyi dedi. Ben kabul etmedim. Ona haksızlık yapmıştım bir kere gene yapmak istemedim...

0|0
    0|0
    • :) Tebrik ederim

Keşke herkes bu kadar dürüst olabilse...

Ama çoğu kız kuyruğunu bacaklarının arasına alıp beni affet moduna geçiyor..

• Aldatani aldatmak zevktir ama seveni aldatmak serefsizliktir !

0|0
    0|0
  • O da yedi yani bunu..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.

Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz?

Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus:

Isveçli : Neyimi begenmedigini sorarim.

Rus : Evi terk ederim.

Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.

Italyan : Kadini vururum.

Ispanyol: Kocami vururum.

Yunanli : Her ikisini de vururum.

Türk : Benim kocam yapmaz!

başka söze gerek yok :):) bizim kızlar inanmak istemiyorlar

0|0
    0|0
  • :) Minareyi caldıgım an kılıfını hazırda tutarım ;) yakalanmak gibi bir şeyim olmadı ;) olsa inkar ederdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...