Sınıftaki erkekler tüm sınıfı ekleseler bile face'te beni eklemiyyorlar sizce neden olabilir?

sınıftaki erkekler (azlar zaten de) tüm sınıfı ekleseler bile face.te beni eklemiyyorlar sizce neden olabilir?

• Kızı sevmiyor kimse
    A seç
  • Içlerinden birisinin o kıza ilgisi vardır,grup arkadaşları çekiniyordur adamdan ekleyemiyordur
    B seç
  • Kız havalıdır
    C seç
  • Kız çok ciddi soğuk tiptir
    D seç
  • Ilgisi olan birisi milleti uyarmıştır kızdan uzak durun diye
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

• ağırbaşlı ve prensip sahibi ya da mesafeli bir kızsan ondan olabilir...

1|0
    0|0
    • ama öyle olmak eklemeycekleri anlmını nasıl çıkartır ki,yani öyle biriysem kabul etmem gibi mi algılanıyordur?

• öyleyimde ,ama bu iyi birşey sanırım dimi fikrin nedir?

• tabii ki iyi birşey bu, aile terbiyesi almış, hanımefendi kızlarla öyle önüne gelen her isteyen erkek samimiyet kuramaz. face samimi olduğumuz,ama artık görüşmediğimiz insanları eklemek içindir, hergün gördüklerini ve samimiyetin olmayan kişileri eklemek için dest-i izdivaç amaçlı bir yer değil. :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• peki ben sana soruyorum sen onları neden eklemedin sonuçta herzaman erkekler ekleyecek diye bişey yok.çünkü biz eşitiz bu ülkede...

0|0
    0|0
    • yanlış anlarlar diye ,bayanım diye,samimi olsam erkek olması farketmezdi onların ama samimiyet yk yanlış anlayabilirler diye

• Aman Ya Bunamı Taktın Söyle Ben Eklerim ahaha :) Güzel anket eline saglık

0|0
    0|0
  • Sen eklesinlermi istiodun :S Hayır muhabbetin yok madm nie eklesinler çok istiosan hepsini sen ekle ne facebokmuş aga :/ A dedm ..

0|0
    0|0
    • ya muhabbbetim o lanlarda aynı ondan

• Çirkinsin.

1|0
    0|0
    • değilsem neden eklmiyor olabilrler peki tip iyiyse?=)

• Normal ortamdaki yaklaşımını bilemem.Ama burada bana yaklaşımından bile olgun bir kişiliğe sahip,olgun,yumuşak başlı ve iyi birisi olduğun sonucunu çıkartıyorum.Açıkçası böyle bir arkadaşım daha da ilerisi sevgilim olmasını isterdim doğrusu güzelliği falan bir tarafa bırakacak olursak.Herneyse mesele bu değil.Ancak insanlar sadece seni kötü huylarından dolayı dışlamayabilirler.Bazen insanlar iyi huylarından dolayı da dışlanabilirler.Misal sözkonusu erkeklerse senden istediklerini

• alamayacakları kanaatine kapılmışlarsa bu da olabilir.Yani kızma,yanlışta anlama ama ötekilere göre verişkenlik katsayın düşük gözüküyordur ve uğraşmak istemiyorlardır senle.Tabii ki seni tanımadan doğru yorumları yapamam.İstersen beni arkadaş olarak ekle seni biraz daha iyi tanıyabilirsem daha doğru yorumları yapabilirim.

• senin gibi bir kızın facebookda vakit öldürebileceğini düşünmüyorlar. O hesabın senin değil fake olduğunu sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ya ben beni ekleyenleri siliyodum boş yer kaplamasınlar diye senin dert ettiğin şeye bak :) muhabbetin olmayanları ekleme. sadece yer kaplarlar boşuna. zaten ileride sende silersin :)

0|0
    0|0
  • hayat seni bu durumlara getirmiş

0|0
    0|0
  • kimisi tipe göre ekler

0|0
    0|0
  • bence sen ayarlardan eklemeyi kaldırmış bile olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • belki ekleme seçeneği yoktur

0|0
    0|0
  • üzüldüğün şeye bak eklemiyorlarsa boşver ben eklerm seni:)

0|0
    0|0
  • Niye tipsiz olman yok o şıklarda :))

0|0
    0|1
    • :)aşkolsun, tipe göre mi ekleniyor insanlar?=?

• baktım valla verdıgın lınk açılmadı :D şanslıymışsın açılmadı :D:D

• facebook yazıyorsun ya .com/osmansubasi49 yapıyosun sadece :)) profilimde link var :))

Kızlar Ne Diyor 2

• uhbbetın yoksa soguk oldugunu düşümüş olabılırler canım

0|0
    0|0
    • bazılarıyla muhabbetimde var .,ama anlayamıyorum nden olablir ki?=

• Kızı sevmiyor kimse

0|0
    0|0
Yükleniyor...