Türkiyenin vicdanı çArşı için yapılan karalama kampanyaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Haklının, doğrunun, insanın yanında olan isyanı bile güzel, izlemesi keyifli vicdanı olan herkesin içten içe sempati duyduğu çArşı'nın liderleri, gönül verenleri teröristte bile terörist diyemediğimiz ülkemizde terör suçundan yargılanıyor.

Biz elimizden geldikçe, nefesimiz, sesimiz yettikçe onların yanındayız. Peki siz yapılan karalama kampanyaları hakkında neler düşünüyorsunuz? Hükümetin tavrını nasıl buluyorsunuz? Dava ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• çArşı davası, tarih boyunca türkiye'nin utancı ve rezilliğine örnek olarak gösterilecek, hiçbir silahlı eylemde bulunmayan bir taraftar grubunun her kesimden sempati toplayan ve karşısındaki diktayı zekasıyla aşağılayan muhalefeti yüzünden açılan, kendini tatmin etme çalışmasından başka bir şey değildir. jose ortega'nın dediği gibi "egoyu sadece aşk yenebilir. " bu insanca, özgürce, gururla, farklılıklarla yaşama aşkı gün gelecek kurduğunuz hükümdarlığın payitahtını yerle bir edecektir.

En güzel cevabı tribun liderlerinden Cem abi verdi
    Hakim: Ülkeye darbe teşebbüsünde bulunduğunuz hakkında ne diyeceksin?
    Cem: Eğer o kadar gücümüz olsaydı Beşiktaş i şampiyon yapardık

2|1
    0|1
    • Niye bu yorumun senden gelmesine şaşırmadım ki ben. Eline yüreğine sağlık konuyu en açık haliyle yazmışsın.

• İnşallah. Allah bize sabır onlara güç versin.

• Güzel haber geldi. Yurt dışına çıkma yasakları da kaldırılmış.

En İyi Kız Görüşü

• EiG'e katiliyorum :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• FBliler olarak çarşının yanındayız #ÇarşıYalnızDeğildir adamlar darbe yapmak istediler suçuyla suçlanıyolar l*n adamlar yapailecek olsa bjkı şampiyon yaparlardı yıldırım demiröreni başkanlıktan edemediler ülkeyemi darbe yapacaklar. Bu millete koyun dioruzya yemin ediyorum üzülüyorum koyunların bile etinden yemek dışından yün flan oluyor bu milletten bir b. k olmaz

1|1
    0|2
  • Hickimse kusura bakmasin ama carsiya yapilan haksizliklari kabul etsem de turkiyenin vicdani diyemem. Bugun carsi gidip filistin icin bile yuruyusler duzenledi ama hicbiri dogu turkistani anmadi. Hepsi ne mutlu Turkum demesine ragmen hicbirisi Turk ulkelerinin cektikleri acilari yaymaya calismadi. Carsinin icinden cok insan taniyorum bir tanesi dahi Kerkuk demedi musul demedi Dogu Turkistan demedi. Madem zulumlere karsisin peki o zaman konu Turk ulkeleri olunca neredesin Carsi?

1|0
    0|0
    • Yapmayın Allah aşkına ne zaman zulme karşı bir açıklama yapsalar her okuduğumda Türklerinde sorunlarına da değiniyorlar

• Sen gözlemlemişsin. Çevreni değiştirsen bu konuda iyi olur bende o kadar insan tanırım nerede eziyet varsa onlar hep karşısında durdu. Faşizan görüşlere karşı olmakla insan olmak ayrı şeyler.

• Bence biraz olsun Dogu turkistani arastir. Sonra carsi ne yapmis onu arastir sonra gel burada carsiyi savun. Hadi eyvallah.

• Hakim son sözünüz nedir diye sorduğunda yurt dışı yasağımızı kaldırın Liverpool'a gidelim diyen insanlardan kimseye zarar gelmez arkadaş.

2|1
    0|2
  • Yüzde 50 gibi padişahım çok yaşa demedikleri için bu haldeler. aslında padişahım çok yaşa şehzade bilal çok yaşa deselerdi şimdi bu durumda olmazlardı. bir gün gelecek bu baştakilerinde saltanatı bitecek ve bu ülkeden kaçarak kurtulacaklar.

1|1
    0|2
    • Sevindim benimle aynı fikirde bir insanla daha karşılaşmama.

Herkes nasılda kabullendi her şeyi çabucak. Ülke bizim özgürlüklerimizi elimizden alıyorlar ve susuyoruz şaka gibi.

• insanlar korkuyorlar. nasıl bir düzen olduysa artık sosyal medyadan yazı yazanları bile içeri attırıyorlar.

• Gücü elinde tutatın gücsüzü dürttüğü bir dünyadayız
    Adalet=$
    İstisnası yok
    Kimse kıvırmasın

1|0
    0|1
  • Biraz konu dışı kaldım doğal olarak fikrim yok hak adalet yerini bulur inş nedim. Beşiktaş camiasından kimsenin adliyeye gitmemesi ise dikkat çekici bir olay şimdi okudum.

0|0
    0|0
    • Şaşırılacak bir şey yok sosyal medyada yaptığımız yorumdan bile yargılanabilirken bir takım yöneticisinin orda olması hükümete karşı olduğunu gösterir. Sonrasında olabiecekler belli hem kendi işi hem Beşiktaş camiası açısından. Keşke kendilerinden çok taraftarı önemseselerdi ama olan biten ortada.

• İyi iyi benim gözümden önceleri kaçmışsın demekki sporun eskilerindenim ama seni yeni yeni görmeye başladım :)

• GALATASARAY'lıyım. Sonuna kadar çArşı'nın yanındayım gezide olduğu gibi.

1|0
    0|0
  • ben beşiktaşlıyım ama gerek yok böyle olaylara , çarşı sadece bir kaç kişinin değil tüm beşiktaşlının grubudur, kişisel olaylara girmemeli siyasi polemiklerden uzak durmalı

0|0
    0|0
    • çArşı insan topluluğudur insanın olduğu yerden siyaseti uzaklaştıramazsın. Herkesin kendi görüşü var bunu savunamayacaksak eğer ülkede demokrasi var demenin faydası nerede?

• ben de onu söylüyorum işte herkesin kendi görüşü var , ama sen bunu bir grup adı altın yaparsan aynı görüşte olmayan diğer insanları ezmiş olursun, mesela bende çarşı gurubuna dahilim ama aynı görüşte değilsem bunu ''çarşı grubu'' olarak değil bireysel lanse yapmak gerekir, kısacası çarşının ismini kullanmamaları gerekir

• çArşı şu an yargılanan adamların ve Optik Başkanın kurduğu sol görüşlü bir tribün gurubudur. Bunu hiç inkar etmediler. Siyasi görüşün farklı ise çArşı gurubuna dahilim demek yerine Beşiktaş taraftarıyım da diyebilirsin.

• Doğru karar.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama Çarşı siyasete bulaşmamalıydı bence sadece Beşiktaş'ı desteklemeleri yeterlidir ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde de en önde gelen Tribün gruplarından birisidir.

0|1
    0|0
    • İnsanın olduğu bir yerden siyaseti uzak tutmak tutarsızlıktır yalakalıktır

• Ama Toma'yı ele geçirip halkı galeyana getirmek başka bir şeydir.

• Polise emirler yağdırıp halka saldırmalarını sağlamak tahriktir. Emri ben verdim diyen adam hiçbir şeyden sorumlu tutumayıp etki karşısında verilen tepkiyi yargılamak mantığa sığmaz.

• Türkiyenin vicdanı derken çeto?

0|1
    0|0
  • Gezici tüm vatan hainleri cezalarini alacaklar.

0|1
    2|2
    • Kim vercek cezayı palalı sen mi. Sen bu vatan hainlerine dua et sizin kıçınızın altındaki sandalyeyi bile yürütürlerde sesiniz çıkmaz biz varız diye daha az soyuluyorsunuz :)

• Oysa hiçte amacim polemik değildi yazik :/ neyse inş canım ya.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...