Bir kızın ayrılacağını nasıl anlarız?

Yılların verdiği önemli ve büyük tecrübelerime bakarsam şuanki ilişkimde git gide bir soğukluk git gide bir ayrılık zemini hazırlanıyor gibi. Az önce skype'dan konuşurken işte Kızgın yüzünü görmek istemiyorum diyerek 15 dakka önce görüşürken sonra tekrar açmadı (o açmayınca ben de açmadım haliyle). Diyorum ben mi paranoyaklık yapıyorum yoksa nedir

Güncellemeler:
Çok tecrübeliyim ilişki konusunda yıllardır yurtdışında olduğumdan daha geçirmiş görmüş oldum kendi açımdan ama hani bilmiyorum bu ilişkide bi sakatlık var ama kızın ayrılıp ayrılmak istemediğini de anlayamıyorum,güya tecrübeliyiz.
cidden moralim bozuk. Kız arkadaşımla ayrılma noktasına geliyoruz gibime geliyor ,sanki o bana hissettirmiyor ama ben hissediyorum. Şu olayı nasıl kesinleştiririm , ayrılıp ayrılmamak istemediğini nasıl anlarım ? Direk sordum Hayır ne diyorsun sen felan dedi ama artık sözler bile ikna etmiyor beni. Her insanda farklı şeyler tercrübeler bile yetmiyor :(

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Es kommt drauf an wie sie mit dir und deinen gefühlen umgeht. Es geht nicht nur um Erfahrung, sondern um Vertrauen, Liebe und Verstänedenis. Meiner Meinung nach geht sie mit deinen Gefühlen ganz schlecht um. Wie lange seit ihr denn zusammen?

0|0
    0|0
    • 2 senedir birlikteyiz. Bu arada yurtdışı derken ben Almanya'dan değilim,başka ülke.

• Teşekkürler

• tsk ederim

Kızlar Ne Diyor 4

• ilgiyi kesip soğuk davrandığında...

0|0
    0|0
    • İlgiyi kesmiyor ama soğukluk seziyorum ya da ben abartıyorum

• biraz daha detaylı anlatsaydın daha iyi olurdu arkdşm ama neyse bnce snden sıkılmış olabilir yada onla pek ilgilenmiyosan sinirlenmiştir ama bunu için ayrılacaını düşünmüyorum sadece senin onla daha fazla ilgilenmeni ne bilim onu etkilemeni isityor ve bu yüzden böle şeler yapıo olabilir :)

0|0
    0|0
    • Şimdi kız diyor " Seni seviyorum" felan ama ben hissedemiyorum onu,sanki sırf söz olarak geliyor , ben birşey sunduğumda " İşte sen eskisi gibi değilsin" "Neden böyle soğuk gibi davranıyorsun" dediğimde bana " kendin büyütüyorsun sorun yok panik yapma " diyor,hatta yem attım" Ayrılmak mı istiyorsun" diye, o da " hayır,nasıl öyle düşünürsün" dedi.. hoşlanmadığım durumu söyleyince " tartışmayalım lütfen " diyor . Böyle karmakarışık haller

• havalara havalara çok bakıyosa, öfler pöfler farkedilir derecedeyse gidicisin

0|0
    0|0
  • bu tür durumlar sık sık oluyosa ayrılık kapıda gbi.ama genel manada normalse hersey sıkıntı yok bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seninle tartışmayı kesmiş ve sessiz kalıyorsa kork heran ayrılabilir

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ben de o yüzden şüphe ediyorum ama bir yandan özel bir durum var onun için yardım edeceğini söylüyor ama o lafları da geçici buluyorum

Yükleniyor...