Türk kadınları niye kas yapmazki abd ye bekıyorum hepsi sporun... halletmişler kadınlar erkek gibi ben deniyorum ama olmuyo aşırı değil ama?

Ben deniyorum Ama olmuyor aşırı değil ama foto varmı?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben abd de yasiyorum dedigin gibi herkes spor yapiyor bende turkiyede sismandim buraya geldim milleti gordum 5 yildir spor yapiyorum cok iyi vucudum oldu şu an turkiyedeyim spora yazildim kizlar daha cok spor yapiyor aslinda erkekler yapmiyor vucudu guzel olanlarda isleri bu olduklari icin yapiyorlar cok yazik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• foto var ne kadar lazım?

0|0
    0|0
  • Abd denen ülkenin %40 ı obez %25 aşırı kilolu yani %65 inin zaten fiziği iğrenç sen neden bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • Yakışmadığı ve üşengeçlikten olabilir :D

0|0
    0|0
  • erkek gibi değilde düzgün vücutlu kadın lazım bize abartmaya gerek yok, burdaki kadınlar zayıfsam ideal vücuttayım anlayışına sahip kas yapısının düzgünlüğünden anatomiden haberleri yok heralde zayıflıkta evleninceye kadar zaten sonra orası burası şişmeye başlıyor, amerikada spora çok önem verilir burada tam tersi sadece yaza girerken 3 ay kala fitnesa gidiliyor kız tavlamaktan başka işe yaradığını düşünmüyorlar okulda verilen beden eğitimide yeterli değil insanı sporsdan soğutur

0|0
    0|0
  • Erkek gibi kadını napalım bize kadın gibi kadın lazım

0|0
    0|0
  • Ya kadın dedigin ele gelecek derler türkiyede biraz lımbır lımbır olcak tğrk erkekleri genelde onlardan hoslanır

0|0
    0|0
  • ABDye instagramdan bakarsan oyle gorunur tabi.

Obez hepsi yuvarlana yuvarlana yuruyorlar.

0|1
    0|0
  • Valla bizde ortam böyle :)

0|0
    0|0
  • sorudan hiç bir halt anlamadim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...