Pelemi Maradonamı & Messimi Ronaldomu?

Pelemi Maradonamı Messimi Ronaldomu?

• Pele & Messi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Maradona & Ronaldo
    100% (4)17% (1)50% (5)Oy Ver
  • Messi & Maradona
    0% (0)33% (2)20% (2)Oy Ver
  • Ronaldo & Pele
    0% (0)50% (3)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hangi ronaldo? c. ronaldoysa, sen futboldan anlıyorum deme!

Tek gerçek futbolcu, Ronaldo luiz nazario de lima, sonraki ;

C. ronaldo, messi, zidane, maradona, pele, puskas diye devam eder.

0|0
    0|0
    • futboldan anlıyorum deme derken güzel arkadaşım eğer biraz zekanı kullansaydın karşılaştırmayı neye göre yaptığımı anlardın Geçmiş dönemin en iyi futbolcularıyla bu dönemin en iyi futbolcularını kıyasladım ben ronaldo ronaldinho zidane henry raul gibi futbolcular 1 önceki dönemin futbolcuları çokbilmiş taslama yane

• yaklasık 4 senesini sakatlıklarla uğraşarak geçirdi, çoğu futbolcu eğer o kadar sakatlanmasaydı adınıda marsdan bile duyardık diye söylüyorlar.

Onuda geçtim, zidanela birlikte dünyada en fazla yılın futbolcusu seçilen 2 futbolcudan birisidir.

3 er kez..

Bana göre doğru olan bu, sana göre hangisi bilemicem.

• dedim ya herkez göre değişir ben yaşadığımız nesille geçmiş nesili karşılaştırdım 1 nesil öncesini değil 2-3 nesil öncesini sıralamadan bahsettim herkeze göre değişir kimin iyi olduğu ben cr7 yi ya da messiyi seviyorum diye o en iyisi diye birşey yok ben fenerbahçeliyim galatasaraylıyım beşiktaşlıyım diye tuttuğum takım en iyisi diye bişey yok ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama gönlümüzün en iyisidir ona kimse bişey diyemez anlatmak istediğim bu

Kızlar Ne Diyor 4

• bence en iyisi brezilyalı ronaldo onun gibisi yok

0|0
    0|0
  • Ronaldo maradona

0|0
    0|0
  • Maradona & Ronaldo

0|0
    0|0
  • Maradona & Ronaldo

0|0