Süper ligin en iyi yabancı orta saha oyuncusu sizce hangisi?

Süper ligin en iyi yabancı orta saha oyuncusu sizce hangisi?

• Wesley Sneijder
    A seç
  • Diego Ribas
    B seç
  • Jose Sosa
    C seç
  • Kevin Constant
    D seç
  • Fernando Belluchi
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sneijder üstün götürüyor şuanda oylamaya devam
Sosa şu an bastırıyor çekişmeli bir oylama olmaya başladı
Bu dakkadan sonra sıralamada 1. nin yeri değişecek gibi değil. Yarışmayı kazanan oyuncu Wesley Sneijder oldu. Oylamaya katılan ve cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

0|0
18236

En İyi Erkek Görüşü

• Herzaman bu adamı göruyorum cevaplamak bugune nasipmis.. dostum Sneijder Türkiyenin en iyi orta sahasidir sosayi felan karsilastirmak yanlis

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 235

• Jose Sosa

1|9
    0|8
  • Sosanın klası yeter

1|8
    0|6
  • Kariyerinde dünya kupası finali oynamış Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış Ballondor ödülüne aday gösterilmiş 2010 da futbol otoriteleri tarafından dünyanın en iyi oyuncusu seçilmiş Sneijderi bu adamlarlaa karşılaştırmak bile saçma

1|4
    1|3
  • sosa tabıkıde

2|5
    0|3
  • Wesley Sneijder.. = )

0|5
    0|5
  • wesley sneijder..

0|3
    0|0
  • Tartismasiz sneijder.

0|3
    2|3
  • Tabiki Sneijder... ;)

1|5
    0|3
  • Bu konuda sosa ve sneijder çekişir, sneijder daha fazla bireysel yetenek ama sosa daha fazla takım oyuncusu

1|2
    0|1
    • Sosa takıma inanılmaz katkı sağladı. Ama sneijder de daha fazlası var bana göre

• Ben şu an erken konuşmak istemiyorum çünkü bu yıl gs nin formu sneijderi de aşağı çekti ve sosa sezon başı kampını bjk ile geçirmediği ve sakatlığı yüzünden takımdan eksik kalması yüzünden hala tam fiziki kalitesine ulaşmış değil galiba ikisini de ikinci yarı tam performans görücez

• Aynen mantıklı konuşuyorsun. şu an baktığımızda galatasarayın en iyisi sneijder. Fakat takım çok kotu. Sosa ise takıma sonradan katılarak resmen yönetici kimliğine soyundu. Ligin ikinci yarısında iki isimde kalitesini belli edecek

• millet demiş sneijder in adı var o yüzden böyle.. ya kardeşim sormazlar mı adama madem adı var o zaman o ADI nasıl yapmış diye? adamın tabii ki adı var ve adı yeter.. çünkü o adı yapmak için real madrid de interde oynamış.. dünya kupası finali oynamış.. CL yi almış.. zaten sahadaki hal ve hareketleri de klasını göstermeye yetiyor..

0|2
    0|0
  • Türkiye liginde takım tutmayan birisi olarak Snijder diyorum ve başka şık işaretleyenlerin futbol bilgisi ile değil taraftarlığı ile cevapladığını düşünüyorum.

0|1
    0|1
  • Wesley Sneijder

0|4
    0|6
  • Sneijder.. Çünkü Volkan'ı bile imana getirdi selam verdirerek.. SAG vurdu doksan Essalamu Aleyküm Ve Rahmetullah.. Sola vurdu doksan Essalamu Aleyküm ve Rahmetullah.. VOLKAN ayısı bile bunu ogrendıyse tartışmasız Sneijder 🙏👍

0|2
    0|0
  • Sosa.

1|2
    0|2
  • Wesley Sneijder varken diğerleri kim ya diego ribas ancak üçüncü lig takımlarına karşı oynayan bir futbolcu bu kategoride olması şaşırtıcı :/

0|3
    1|0
  • Sneijder varken? Kariyerler ortada bir kere.
    *
    pbs.twimg.com/media/B0P4RgpIcAAtEkW.jpg:large

0|2
    0|0
  • Sneijder GS den onceki kariyeri ile de GS deki kari ile de teknik kapasitesi ve şutlari ile de Dunya da ki sayili orta saha oyunculari arasindadir.

0|2
    0|0
  • Wesley Sneijder

0|1
    1|1
  • Fenerliyim ama JOSE SOSA :)

1|3
    0|2
  • Belluchi

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam