Passolig hakkında acil soru?

Merhaba arkadaşlar. Biz babamla erciyesspor fenerbahçe maçına gideceğiz. Ikimizinde passolig kartları var. Siteden bilet alırken ben kendi kartimdan 2 bilet alsam o kullanabilir mi yoksa illaki kendi adına kendi kartıyla mi almam gerekir?

&

Bir de erciyes spor logolu kartla fenerbahçe tarafina girilebilir mi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendi kartınla 2 bilet alabilirsin ancak bunun 1 tanesini babanın kartına transfer etmen gerekiyor.. ayrıca stada girerken baban kendi kartıyla girecek.. erciyes logolu kartla sadece erciyes tarafına girebilirsin..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tek kartla girilmez ve erciyes kartıyla alınmıyor diye biliyorum fener tribününe gidip en yakın bir passolig satış şubesine sorsanız daha iyi bilgilendirir.

1|0
    0|0
  • ayrı ayrı kartlarla girceksin yoksa o kartın ne anlamı kalır

1|0
    0|0
  • Sen 2 tane bilet alabilirsin. Diğer bileti Babanın kartına transfer edeceksin. Orada görürsün zaten transfer edebilme seçeneği var.

1|0
    0|0
  • erciyes kartiyla rakip takimin tribunune gecemezsin. bilet alma sıkinti degil ama giriste ayri ayri pasalig karti lazim

1|0
    0|0
  • kendi kartına alıp babanın kartına transfer edebilirsin normal de girersin de erciyes fenerbahçe maçında belki giremezsin

1|0
    0|0
  • Bileti almış olman yeterli diyebiliyorum ben sıkıntı olmaması lazım

1|0
    0|0
  • erciyesspor logolu kartla fenerbahçe tarafına giremessin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...