Beşiktaş mı Liverpool mu?

Uefa Avrupa Ligi play off maçlarında karşılaşan 2 takımın karşılaşmalarının sonucu ne olur? kim tur atlar?

• Beşiktaş
    74% (37)61% (39)67% (76)Oy Ver
  • Liverpool
    26% (13)39% (25)33% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
kim tur atlar?
beşiktasımız intikamımızı alır mı?
turu geçen taraf hangi takım olur?
beşiktaş bu formuyla napar?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Maç 15 gün sonra olsa beşiktaş elerdi ama ara trasferde liverpool mutlaka takviye yapar çünkü durumları çok kötü hatta bjk maçından önce teknik direktörlerini bile yollayabilirler ama bjk nın arsenal ve totenham maçlarındaki performansına baktığımızda çok olumlu şeyler var eğer bjk da ara transferde elini çabuk tutup takviyelerini yaparsa bjk liverpool u eler diye düşünüyorum çünkü bu yıl gördük ki bjk tempolu kaliteli takımlara karşı cevap verebiliyor ve çok iyi takım ruhu var bu yıl

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 18

• BesiktAşk

1|3
    0|2
  • Bir ingiliz devi ile eşleştik farkındayız. Beşiktaşlıyım gönlüm ruhum beşiktaşta fakat mantıken lcf olabilir ama inanmaya devam Beşiktaş !

0|3
    0|0
  • Ortada bir kura bekleyip gorelim ins eler besiktas o ayri.

0|2
    1|0
    • Tebrik ve teşekkür ederim, keşke bizim gibi düşünenlerin sayısı artsa...

• Beşiktaş'ım inşallah

1|3
    0|0
  • Gönlümüz Beşiktaştan yana, umarım istediğimiz sonuçları alırız ve liverpooolu eleriz. Ama güzel maçlar olacak ve Beşiktaşın seyir zevki yüksek ve kaliteli bir oyun çıkaracağına inanıyorum yürekten

0|1
    0|0
  • O nasıl bir beşikatş yazışdır 😊Beşiktaş İstanbul da iki atar İngiltere'de berabere kalır tur atlar😉

0|3
    0|0
  • Bjk tabiki :)))

0|3
    0|0
  • beşiktaşk

0|2
    0|0
  • beşiktaş demek istiyorum liverpool çok kötü bir dönemli ama şunu da unutmamak lazım beşiktaş kendi gibi bir klube karşı oynıcak her ne kadar zor durumda olurlarsa olsunlar taraftarı hep yanında olan bir kulüp liverpool

0|1
    0|0
  • Sorunun sorulması bile yanlış liverpool

0|0
    0|3
  • BEŞİKTAŞK💓

0|1
    0|0
  • bir galatasaraylı olrak turu beşiktaşın geçmesini istiyorum ama turu liverpool un geçeceğini düşünüyorm

0|0
    0|0
  • kim kazanır onu devre arası transferleri belirler ama bence iki maçta alt olur.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş büyük maç kaldıramıyor tecrübeli oyuncu eksikliği var.. Ölü Liverpool tur atlar

0|0
    0|0
  • Gönlümüz Beşiktaştan yana ama Liverpool tur atlar

0|0
    0|0
  • liverpool elbette...

0|0
    1|2
    • Kanka üzdün beni :( Spartak Moskova olsa, Rubin Kazan olsa destekle, ama senin Liverpool la ne işin olur yahu :(

• Galatasaraylıyım ama ülke puanı tehlikede olduğundan Beşiktaşı tutuyorum. Sonuç averaja kalır gibime geliyor

0|1
    0|0
  • O nasıl karşılaştırma şimdi Türk, Türkü destekler, ingilizleri ne yapayım şimdi bize Çanakkale Savaşında şehit verenlere desteklemi beklemeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...