Spor yapanlar bir bakabilir mi?

Kilolarimla başım beladaydi. bir kısmını diyetle verdim ama vücudum da çok bir fark yok. Bir hafta önce fitness a yazıldım. Arada temel boks derside veriyor hoca. Deli gibi ip atlatip birebir calisyor. verdiği diyetle haftada 2 kilo oynadı.
Boksta çok hoşuma gitti. kız gibi vurmuyorum ve üzerine düşmek istiyorum. Kadınların boks yapması çok mu itici? Birde çok kilo vermem sakıncalı mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• fıtness eğitmeni boks dersi veriyorsa o gerçek fıtness antranörü değildir. kızların boks ve futbol çalışması kadar itici birşey yoktur

0|0
    0|0
    • Pek çok hoca var. Boks dersi veren diğer hocadan daha Prof. Geldi bana aslinda. Kendisi boksör. Ama daha ilgili bilgili geldi bana bilemiyorum. Futbol evet itici gibi ama boks ne bilim daha eğlenceli daha hırslı geliyor bence çok itici değil gibi

• Boyun 1,80 ise kilon 70 olsun.. Orantıyı ayarla ona göre davran.. Boks normal ve güzel

0|0
    0|0
  • Yok bence cok hoş birsey :) sağligin icinde fazlan kilolarini vermelisin.

0|0
    0|0
    • Veriyorum valla bu defa kalıcı olarak gidecek :)

• Böyle Devam Et 2 Ay Sonra Kendini Tanımıycaksın ;)

0|0
    0|0
    • Bir haftada vücudumu tanıdım. O kadar çok kas varki acayip yerlerde. Eminim 2 ay sonra acayip bişey olucam :))

• Birakmicam. şu an çok zorlaniyorum ama alisacagim biliyorum :)

• Harika ;)

• şu an kaç kilosun ki?

0|0
    0|0
    • bir kadına bu sorulmaz dostum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel Sporcu arkadasim...
    MasaAllah sana. Durma yola devam.

1. soruna: hayir itici degil. sen her türlü bayan gibiysen, delikanli bir kiz olarak boks yaparsin. aksine, kuvvetli olman da iyidir.
    2. soruna: kilona boyuna göre degisir. ne az, ne de fazla. su an vücudunda bulunan yaglar, kas haline dönüsür. boks da zayiflamak mümkün degil, cünki kaslarin calisiyor olacak.

InsaAllah aciklayabilmisimdir, saygilar, beya Gül

1|0
    0|0
Yükleniyor...