Yüzme vucut yapar mıııı?

Hazirana kadar zamanımı havuzda geçircem yememe içmeme dikkat edebilirsem güzel bir vucut yapabilirmiyim ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• en faydalı spor dalı diyebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Vücudun kralını yaparsın

0|0
    0|0
  • Fit bir görünüm kazandırır ama kas çıkartması zor. Yıllardır yüzüyorum kas oluşmadı ama nefes tutma vs koşmada daha rahatlık sağladı.

0|1
    0|0
  • tüm kas gruplarını çalıştırdığı için yüzme güzel bir alternatif ama bölgesel olarak yoğunlaşacağın bir program yaparsan daha kısa sürede güzel sonuç alırsın..

0|0
    0|0
    • yag yakımı için yüzmeyi seçtim fit bir görünüm olur sonra agırlık

• tabikide, yapar.

0|0
    0|0
  • yapar tabı. yuzme hatta baya calıstırıyor vucudu.

0|0
    0|0
    • 1 saat yeterlimidir. ayrıca spor salonunda kosu ?

• 1 saat ile baslayıp gelısımını takıp et. senın umdugun gıbı bır gelısme olmazsa zamanı uzatabılırsın.

• Harika bir vücut yaparsın kararlı ve istikrarli olursan spor olarak en çok yüzme ile vücudundaki bütün kaslar çalışır imkan varsa yap yüzde yüz görürsün faydasını

0|0
    0|0
    • imkanım var hazirana ayına kadar kardeşim yüzmenin yanında 1 rer saat koşu ve karın hareketleri de yapacam.

• Kardeş kilolusun herhalde boy yas kaç kilosun yüzde yüz eritirsin senin azmine bağlı ayrıca omuz kanat çalış bu senin + olur

• Bak benim şu an soğuk hali kol kası 41 göğüs 56 omuz 62 body kaç aydır biraktigim halde böle

• çok guzel kanat ve omuz yapar devam etmelisin kardeşim

0|0
    0|0
  • bana göre en iyi spor yüzmedir, yıllarca yaptım.

0|0
    0|0
    • Yag yakımı saglar mı baba?

• kesinlikle sağlar, ayrıca diğer spor dallarındaki gibi değil tüm vücut eş zamanlı ve domine bir şekilde çalışır, dengeli bir yağ yakımı ve kas oluşumu sağlanır. özellikle de omuz, kol ve koltuk altı kasları genişler.

• Kardeşim tam anlamıyla kaslı bir vücut olmaz ama fit bir vücuda sahip olabilirsin belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...