Fenerbahçe nin Şampiyonluk Şansını Nasıl Görüyorsunuz?

Bir gerçek varki Fenerbahçe geçen seneki performansından çok aşağıda. Ve Fenerbahçe Şampiyon olamayacak gibi gözüküyor şu anda Beşiktaş ve Galatasaray dan performans olarak aşağıda. Sizce Fenerbahçe bu sezon ligi kaçıncı sırada bitirir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemler bole devam ederse tabiki olur ama adaletli mac yonetirlerse gs olabilir.

1|2
    1|1
    • Takma sen biz biliyoruz neyin noldugunu besiktastan cok fener aski var onlarda.

• @Teacherm aranızda ne geçti bilmiyorum ama alt tarafi futbol konuşuyoruz burada mod falan boş işler mod olsa ne olacakki sanki bu kadar buyütmeye gerek yok

• Söz konusu eşim diyorum benim icin hic de basit bir konu degil. adam gibi futbolla ilgilensin yazdigi hersey istisnasiz provake! Kuyruk acisi var mod olup intikam alacak kapanan onca hesabinin derdine dusmus. kiz oldugu icin millet de destek veriyor kendini birsey saniyor

Kızlar Ne Diyor 3

• bizzzz şampiyonluğa değil armaya sevdalıyız.. varsin bu sene şampiyon olmasın varsin kupalar almasın.. o bizim sampiyonumuz..
    Ama ne demek istediğimi sakin anlamaya çalışma. .
    bunu FENERBAHÇE'li olmayan anlayamaz ;)

1|0
    0|2
  • bu gizlide galatasaraylı merak etme gizlicim şampiyon FENERBAHÇEEE

0|1
    0|1
  • penaltı şampiyonu olur :)

0|1
    1|0
    • Kesinlikle ole kendilerini kucultuyolar haberleri yok bjk taraftarinin bir durusu vardi artik yeni nesilde bozuldu dedigim gibi komik duruma dusuruyolar kendilerini farkinda degilller :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaştan sonraki en büyük favori

1|2
    0|3
    • Ben öyle düşünmüyorum Galatasaray Hamza Hamzaoğlu ile kendini buldu ve çok iyi oynuyor Fenerbahçe İsmail Kartalla hedefe ulaşmaz sanırım Galatasaray a karşı biraz içinde düşmanlik beslediğinden böyle bir yorum yapiyorsun

• Defalarca yazdım burada onların beleş penaltılarını ama millet at gözlüğü takmış

• Evet iftira atmak delikanliya yakismz kastettigin kimlerse ciksin desinki karadenizli ozelden bole yazdi sole yazdi hesabi kptrim! Yakismadi sana ben ortaya konustum

• Öyle bir şans yok

0|2
    0|1
  • Geçen sezonla karşılaştırdığımız zaman beklentinin çok çok altında fakat fenerbahçe kötü oynasa bile özellikle son 10 yıldır şampiyonluğa oynayan bir takım devre arasında akıllıca transferler yapılırsa bu sezon da şampiyon olma ihtimali var. stoch'un geri gelmesi ve serdar aziz'in alınması lazım.

1|0
    0|0
    • Ersun Yanalla Fenerbahçe iyi bir görüntü çiziyordu fakat İsmail Kartalla bence Şampiyonluk gelmez

• Ersun Yanalı göndermekle çok yanlış yaptılar. Aziz yıldırım, volkan, emre bu takıma faydadan çok zarar veriyorlar. Ne zaman kurtulursak bunlardan o zaman fenerbahçe rahat eder.

• Fenerbahçe tüm zorlu deplasmanları ilk yarıda en az hasarla bitirdi. şimdi gs-bjk-ts-bursa takımlarının hepsi kadıköye gelecek. buda çok rahat şampiyon olacağımızın kanıtı sen hiç canını sıkma:)

0|0
    0|1
  • bu performansa rağmen bu puanda olmasının nedeni kadıköydeki hakem performansları. herkesin doğru bir değerlendirme yapması lazım. hakemlerin daha adil olacağını varsayarsak eğer fenerbahçenin şansı azalır ama malesef hakemlerin özellikle kadıköyde tarafsız bir yönetim sergilemesi ihtimali düşük. dolayısıyla şampiyonluk yarışının içinde olacaktır fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon boşuna sevinmesin ne 8jk ne fener.

0|0
    0|0
  • sampiyonuz bu sene belki ben göremem ama (besşiktaş

0|1
    0|0
  • Cinconu yenip kupayı kaldırırız

0|1
    0|0
Yükleniyor...