Neden 8 yıl sonra tekrar Liverpool?Neden bilardodaki 8 numaralı top siyah beyaz? Kafamda deli sorular?

Neden 8 yıl sonra tekrar Liverpool?
Neden bilardodaki 8 numaralı top siyah beyaz? Kafamda deli sorular?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 15

• Sana ne soran kişi... Bunları şampiyonlar liginde rekor kırarken nasıl söyleyebiliyorsun? Beşiktaş'ın içerde dışarda ezdiği arsenal rezil etmedi mi sizi sahanızda? Biz kalkıp seninle dalga geçiyor muyuz? Benim galatasaray aleyhtarı bir tane cevabım/yorumum yok bu sitede, senin bu Beşiktaş düşmanlığını okuyup görmek zorunda mıyım? Senin takımın yediği 4 golleri çıkarabilecekmi diye peşindemi dolaşalım bizde?
    Şu fanatizmi bir atın üzerinizden, işiniz gücünüz yok mu sizin?

0|0
    0|1
  • galatasaraylı olduğum için bu sorulara bu sene cevap vermeyeceğim :)

0|1
    0|0
  • Yeniden bir 8 gelsin diye :D

0|1
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın ama liverpool, beşiktaşa çok kötü koyacak... intikam mintikam saçma bakın görün

0|1
    0|1
    • Bana da öyle geliyor knks :D

• Zaaaaaahahahhahahhahahhahh :D

• Asker kökenli kişilerin kurduğu beşiktaş gün gelirde bütün oyuncalarını milli mücadeleye yollar hepsi de şehit döner. bakıyoruz da şimdi de acımazsızca eleştrdiğiniz takımın sizin uğruna bir zamanlar şehit verdiğini unuttunuz.

• Liverpoolun ölüsü beşiktaşa 4 atar

1|1
    0|0
  • Sen bu soruyu sor diye. Hepsi 8 olmasa neyi soracaktın

0|0
    0|0
  • böyle durumlar tesadüflerden ibarettir. aynen 4 yıldızlı pasta kalıbına giren galatasaraya gelen gidenin 4 attığı gibi.
    61. dakikada Trabzonspor taraftarının şov yaptığı esnada fenerbahçe nin gol atması ve taraftarın bu gole sevinmiş gibi gözükmesi bunlar hep tesadüf

0|1
    0|0
  • bir zamanlar futbol öyle bir amaç uğruna oynanıyrdu ki, seyredenlerde oynayanlarda o amaç uğruna maç peşinde koşuyorlardı. o amaç birlikl beraberlik olmaktı günümüzde ise artık insanların birbirine çirkefleştiği güzel duygularından yoksun kaldğı bir ortama düştü. milli birlik ve beraberliğimiz bozuldu yabancı takımlara bile karşı kendi takımımızı savunamaz olduk. ve böylece günlerde futbolu değil de yabancı takımları destekledik. O ingilizler değil miydi bizim şehirimizi yakan, değerlerimizi kaybeden. İntikam mış ne önemi var 9 gol müş isterse 23 gol olsun ne farkeder. Önemli olan birlik beraberlik içinde bir üst tura çıkmaktır.

0|0
    0|0
    • Yok abi destek her zaman veririm ben yabancı takımlara karşı o ayrı. Ama maç oncesi herkes takılıyo biraz işte :)

• tamam :) gönlün hoş olsun.

• Ne guzel denk gelmis yenmek icin en. iyi tarih biz ulke puani toplayalim. yunanistan. bizi gecmesin yoksa sampiyonlar ligine herkez oneleme oynayarak katilmak zorunda. olucak ama sizin gibi ingilizler insani sinir edip zorla bize 4+4+4+4 dedirttiriyonuz birakin fanatizm ligde olsun

0|1
    0|0
  • :)))) guzel tespit olmus gercekten :) besiktas cevabi sahada verir ama.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın işi de zor Balçova Yaşamspor ile eşleşmiş...

0|0
    0|1
  • 8 yil sonra bir anma partisi yapacaklar 8jkye :) Ulan halen intikam diyen var, 9 gol atmayi mi planliyor bunlar neyin kafasini yasiyorsunuz :D

0|0
    1|0
    • Ahahah umut fakirin ekmeği işte :D

• Bir tek ben öyle düşünmüyorum, beni desteklemeyen takimi neden destekleyeyim? Bir grup diyorsun sonuç olarak stadda bulunan taraftarlar açiyorlar. istisnalar olabilir ama genel olarak fbliside bjkliside dalga geçiyor, fb 0 çekip şikeden turnuvaya katilamayan takim. Bjk ise 8 gol yiyip, en son ne zaman şampiyon olduğu unutulan takim. en azindan desteklemeyen dalga geçmesin, tabiki Türk takiminin kazanmasini isterim, ama eden buluyor. Bakalim.

• Ayrica engellemeni gerektirecek bir durum yok, konuşuyoruz burda! Herneyse liverpool beşiktaş maçini o büyük günü iple çekiyorum :) Fazla yorum kalabaliği oldu hadi iyi günler.

• İntikam alma zamanı geldi demekki.

0|0
    0|0
  • İyi olmuş. O kupayı sadece biz kaldırdık. :D

0|0
    0|1
  • Neden 6 neden

0|1
    1|1
Yükleniyor...