Yurtlar kayıt gününe kadar dolar mı?

sonunda sonuçlar açıklandı arkadaşlar celal bayar ünv. işletme yönetimini kazandım özel yurtta kalacağm geçen sene kayıt günün den önce dolms bazı yurtlar yer kalmamış kayıt gününe kadar dolarmı ki. yer ayırtsak telefondan birde sadece yurt için gitmeyelim ? siz kayıt günün mü yapacaksınz herşeyi ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şahsen erkenden gidip odamı yatağımı beyenip seçmiştim.Kafam rahat etmişti.Benden sonra gelenlerin hepsi benim odayı istemiş ama avuçlarını yalamişlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendini agirdan sat sen isveren konumundasin parana dolayisiyla da sana muhtaclar.muhakkak boayer bulursun.ve hadi sanslisin univwrsiteden merkeze giderken sol yanina bir avm yaptik oeraya.artik bornovaya kacmak zorunda degilsiniz ;-)

0|0
    0|0
  • Özel yurttan bahsediyorsun. Dolma ihtimali düşük çünkü KYK yurtları tüm öğrencileri barındıracak kapasiteye sahip değiller. Ben Kyk öğrencisiyim işin zor olabilir gitmeden ayarla derim kalacak yerini

0|0
    0|0
  • önce yüksek ücretli yurtları arastır(devletin).

sonra devlet yurdunu arastır.

sonra özel yurtları,

sonra çingen gibi pazarlık et yoksa 2 kişilik oda 4000 lirayı bulur.

ve konyada mesela bu fiyata yemek dahil değil.

0|0
    0|0
    • konyanın hangı yurdunda :D yemek dahıl ki pamp :D sadece acık bfe kahvaltı :d öğlenıde okulda yıyorsunuz dıyorlar aksamda parayla :D

• oda sayısı az olanlar daha mı pahalı

• dolabilir acele etmen gerekir

0|0
    0|0
  • bişe olmaz bulursun o yer kalmadı söylentileri özel yurtların attığı yalanlardan ibaret ben hiç dışarda kalan görmedim yurtlarda boş yer bile kalır :)

0|0
    0|0
  • kayıt gününün son saatinde gitmiştim. ağaçta ev arkadaşı aranıyor ilanını aradım, beybiler ben geldim dedim. (yer ankara, yıl 2000lerin başı)

0|0
    0|0
  • Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. Bu yurt işlerinde ne kadar önceden hareket edersen o kadar yararına olur. Başarılarının devamını dilerim, sağlıcakla kal.

0|0
    0|0
  • kayıt günü yolda bulur onlar seni takma kafana.

0|0
    0|0
  • dolmaz

0|0
    0|0
  • işinin garantiye al şimdiden ayırt

0|0
    0|0
    • ayırtmayla olurmu ki

• parayı gönderirsen neden olmasın? Hem de peşin olursa daha güzel olur. Bi ara sor kabul ederlerse tamamdır senin iş

• akdeniz üniversitesi makina müh. :( akdenizinnnnnnnnn yolarındaaaaaaaaaaaaa :D

0|0
    0|0
  • manisa :D hayırlı olsun sen yine işini sağlama al.

0|0
    0|0
    • alıym da nasıl kayıt gününden önce gidersek birde iyice zahmetli olacak

• yok bea manisanın her yeri yurt sorun yok

0|0
    0|0
  • Dolmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • HAYIR EURO Zaaaa xDeee

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Kayıttan öncebir kısmı dolar zaten her zaman. Çünkü eski öğrenciler falan da vardır. Ama yurt çok küçük değilse hepsinin dolma olasılığı düşük. Sakın görmeden falan karar verip kayıt olma. Odanın atmosferi çok önemli. Kendimden biliyorum 1 yıl pek de mutlu olmadığım bir odada kalmıştım ışığı vs. iyi değildi.

0|0
    0|0
  • bence sakın telefondan kayıt falan yaptırayım deme bi arkadaşım yaptırmıştı internetteki tanıtımlardan çok farklı oluyor yurtlar gidince şok geçirirsin. nasılsa bulunur herkes senin gibi gidecek

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun.. ben gecen sene okul için gittgmde yurda kaydolmuştum dolmamştı.. belli bi yer yoksa aklında özel yurt olarak gidnce bak. eğer karar vediyseniz şu yurt olcak diye, arayıp ayırtabilirsin..

0|0
    0|0
  • ben geçen sene kayıta gittiğim zaman kaydolmuştum yer bulursun merak etme. Sakın yurdu gidip görmeden telefonla falan kayıt olma.

0|0
    0|0
  • kayıt gününü bekleme o zaman elini çabuk tut :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...