Beşiktaşımızın liverpool eşleşmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

evet geçmişte bir 8-0 lık sonuç var ama beşiktaş eski beşiktaş değil daha güçlendi ben demiyorum maçı 5-0 kazanırız ama turu geçeriz. sizce?

1|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaşlı olarak bu yıl cok ilerledik Liverpool güçlü bir takım olabilir ama bizde elimizden geleni yapıcaz burayakadar geldik bundan sonrada gidiceğiz buna inanıyorum pes etmiycez🙌

0|2
    0|0
    • pes etmek yok tabiki bu turu gerçek beşiktaş oynarsak geceriz ve geçersek kupa da bizim olabilir.

Kızlar Ne Diyor 4

• elerler ama o kadar kolay değil

0|2
    0|0
  • cincon bizi dörtlemeye alıştırdı aynı performansı bejikdaş içinde görmek isteriz

0|2
    0|2
  • liverpoolu eleyemezlerse yazıklar olsun beşiktaşa inanın ligde sürünüyorlar

0|1
    0|1
  • Bursasporlu olarak bu sene 9-0 Liverpoolumuzun yenmesini istiyorum :))

0|0
    0|2
    • hahaha niye hain oluyomuşum 8eşiktaş hariç her takımı Avrupada desteklerim :)

• sen arada gidip geliyon galiba

• Bizde bursasporu çok seviyoruz ;)

Erkekler Ne Diyor 14

• Hem içerdeki hem de dışardaki 8 severleri üzme vakti geldi

1|3
    0|1
  • Galatarasaraylı biri olarak gönülden destekliyorum Beşkitaşı. Bence gerek takım yapısı, gereksede Biliç' in futbol zekası ile Beşiktaş şu an Liverpool dan daha iyi durumda. Turu geçmesi daha olası. Ve evet şu 8-0 lık skoru yedirmek gerekiyor İngilizlere.

0|4
    0|0
  • boşverelim farklı kazanmayı, elesek yeter bize.

0|3
    0|0
  • Hesap vakti geldi. cok. istiiyodum. cikmasini iyi oldu icimizdeki ingilizler sevinmistir cuunku yeni egitim. sistemine gecenler var 4+4+4

0|3
    0|1
  • Turu geçmekte ümitliyim ama 5 tahminim olmaz

0|2
    0|0
    • bende öyle dedim zaten eleyelim de skor önemli değil. zaten elesek bizim medya analarını ağlatır.

• Elicez Allah'ın izniyle bu sene cidden iyiyiz.

• Keşke böyle bir eşleşme olmasaydı diye değerlendiriyorum, Bu turda çıkabilecek en güçlü takımlardan biriydi Liverpool. Fakat 7 sene önceki gibi olacağını tahmin etmiyorum, bu sefer karşılarında daha dirençli, daha istekli, daha diri bir Beşiktaş görecekler ve onlar bu özelliklerini bu sene ciddi oranda yitirdiler.

0|0
    0|0
  • koyar geçer fenerliyim ama

0|3
    0|0
  • Liverpool hoca değiştirmezse ve ocakta iyi transfer yapmazsa Beşiktaş eleyebilir

0|2
    0|0
  • Sanslari esit goruyorum besiktas eleyebilir.

0|1
    0|1
  • ruhumuzla wezeriz

0|1
    0|0
  • ALIN SİZE BİR FIRSAT

0|1
    0|0
  • Beşiktaş ilk golü verse ayakları titremeye başlar ve bunun sonu 4-5 gole kadar gider.

0|1
    0|1
  • liverpool yener.

0|0
    0|1
  • Ne 5 i atma ziya 😊İstanbul da iki atın İngiltere de berabere kalın yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...