UEFA Açıkladı ve 2010-2011 şampiyonu tescillendi? Karar hakkında ne düşünüyorsunuz?

TRABZONSPOR'UN yaptığı itiraz kabul edilmedi ve Fenerbahçe UEFA Tarafından şampiyon olarak tescillendi

• Fenerbahçe'nin hakkıydı
    57% (4)46% (11)48% (15)Oy Ver
  • Trabzonun hakkıydı
    43% (3)54% (13)52% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
GS lilerin Yarası neye arkadaş ya, oylamada 2 dakıkada TS li oldular...

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gs lilerin yarası mı?
    Haklı olanın, doğrunun yanında durmak ne zaman renk işi oldu?

1|0
    1|1
    • Aksaray Galatasaray bu kadar net

• HAKLI olmanız için en iyi cevap Seçtim belki adamlığın cevabı olur

• Eic ile adamlık olmuyor. Boşuna vermişsin.

Tape kayıtları yalan bile diyemiyorsun. Biliyorsun ki Trabzonsporu aynı tape kayıtları üzerinden mahkemeye şikayet ettin.

Biz sana şikeci değil, takımın başındaki adama diyoruz. Sade bir taraftar olduğun apaçık. Ama onları koruyarak onlardan olacağını unutma.

Kızlar Ne Diyor 7

• aziz yıldırımı sevmem ama o gerizekalı asla şike yapmadı böyle bir salaklığı yapmaz ben o yıl trabzon dahil bütün maçları izledim göz var nizam var şuanda bütün fenerliler aziz yıldırıma tepki neden çünkü transfer konularında şikeyle ilgisi yok savunuyorlar şike yapmadı diye bunu bir düşünmek gerek

0|0
    0|0
  • Galatasaraylilarin yarasi ne pardon?

0|0
    0|0
  • A sec

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım dosyası kapanmadı daha umarım aziz başkanlıktan düşer

0|0
    2|1
  • Fenerbahçe'nin hakkıydı

0|0
    0|0
  • Trabzonun hakkıydı

0|0
    1|0
  • Ooooooghhhhhh kapakkk!!!

0|4
    0|1
    • Bütun 6sliler de alt yapı takımı tsye sahip çıkmış :D o değilde bizim 19 değil 28 şampiyonluğunuz var!

Erkekler Ne Diyor 14

• fenerbahçenin haklılığı tescillendi...

2|3
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe şike yapmadı, trabzonspor boşuna uğraşıyor.

2|1
    0|0
  • yazık hukuk sistemine be.

0|1
    2|2
  • Ole birsey duymadim asparagas bir haber avrupaya gondermeyerek sike yaptigi zaten ortada daha niye ugrasiyosunuz anlamiyorumki trabzon yapsa fbnin hakki derdik tescilli sikeciler sizi :)

0|0
    2|1
  • Trabzonun hakkıydı

0|0
    2|1
  • Sahte deliller, kumpaslar paraleller flnlar fıstıklar şimdi ortaya çıkıyor olan yalandan yere hapiste yatanlara oldu..

1|1
    0|1
  • Şu sorumun cevabını verirsen tamam trabzonsporun hakkıydı diceğim

Tarihinde 80 puanın üstüne çıkamayan trabzonspor 2011 yılında nasıl olduda çıktı?

1|0
    0|1
    • Peki tarihinde hiç şampiyon olmayan bursaspor nasıl şampiyon oldu

• hadi diyelim trabzonun hakkıydı yane şike yapıldı sadece neden fenerbahçe konuşuluyor? beşiktaş da men aldı fenerbahçenin şikeyi yaptığı kulüpler? diğer takımlar neden sadece fenerbahçe konuşuluyor şampiyon olduğu içinmi? beşiktaş şampiyon olsaydı beşiktaşmı konuşulcaktı sanmıyorum fenerbahçeye karşı galatasaraylı arkadaşların her zaman fenerbahçeye düşmanlığı vardı şike operasyonuylamı başladı bu düşmanlık?

• Ben 8-0 Ankaragücü Galatasaray maçını unutamıyorum mesela

• Trabzonun hakkıydı ama bizene.

0|0
    1|0
  • ikisininde hakkı değildi

0|0
    0|0
  • Cocuklar inanin inanin cocuklar guzel gunler gorecegiz. inandik dedik bir kere

1|0
    0|0
  • daha bunlar birşey değil yeniden yargılama başlasın bak neler çıkacak ortaya

1|0
    0|1
  • Trabzonun hakkını yediler.

0|1
    2|3
  • bjk nin hakkıydı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...