Lütfen lütfen cevap veriiinnn özellikle sporla ilglenler?

Arkadaslar ben şimdi spor yapıyorum 2 haftadır yeni başladım 78 kiloyum ve hırslıyım baya kilolarımı vermekte, nasıl beslenmeliyim söyler misiniz? l carnitine falan kullanayım mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bak başta yağ yakıcı supplement kullanma bir iki ay sonra L-cartine kullan öncesinde
    yağ yakımını hızlandırmak için gıdalardan al
    örneğin ;
    1. Yeşil çay yağ oluşmasını yavaşlatır, enerji kullanımını hızlandırır.
    2. Zencefil içerdiği gingerol sayesinde metabolizmanın fazla çalışmasını sağlar ve sindirimi hızlandırır.
    İştah dindirme özelliğine sahip olan tarçın, yağ yakımını da hızlandırır.
    3. Limon, portakal , greyfurt, içerdiği C vitamini sayesinde yağların kolay yakılmasını sağllar.
    ve yemek aralarında bol su tüket mideyi doldurur açlık hissini kapatır kana yolladığı oksijenle kan dolaşımını hızlandırır... L-cartine kapsül yerine ampullerden tercih et %80 daha etkilidir istediğin sonuca böylelikle varırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şekeri, yağı, karbonhidrat ı kes. Düzgun beslen düzenli uyu. Yağ yakmak için carnitine kullanabilirsin evet.

0|0
    0|0
    • Carnitine zararlı değil dimi

• BU YAZDIĞIMI OKUMADAN GEÇME ! KOŞU YAPIYORSAN KESİNLİKLE SU YERİNE YEŞİL ÇAY İÇ! SICAK SOĞUK FARKETMEZ..

0|0
    0|0
    • Evet cardio çalışıyorum hep

• Carnitinenin ne gibi zararı var peki

• vücut kokusunun artması gibi hormonel sıkıntılar olabilir.

• az yicen çok koşacan :) şaka bir yana azim var ise porsiyonu azalt ekmek hiç yeme haftada 3-4 gün yeter 6 aya kalmaz fitnesciler gibi olursun :)

0|0
    0|0
    • Ciddi misin ya

• Onları zorliycam artık

• aynen çikolatadan vazgeçmelisin :)

• Bende senin gibiyim :D
    Nasıl çalışıyorsun sen. ?
    Ben koşu yapıyorum, bisikle, mekik falan çalışıyorum ve düzgün beslenme programı bulursan banada yolla sevinirim.

12 mi 11 otlu bir çay var onuda iç derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...