Hayat görüşünüz nedir ne değildir?

hayat görüşünüzü ve ya felsefenizi nasıl açıklarsınız? ya da ne sizin hayat görüşünüz değildir?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat felsefemi 2 yıl önce şu söz üzerine yeniledim; ''Sadece insan olduğunu hatırlayın. Geriye kalan herşeyi unutsanız da olur.'' Einstein.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayat görüşümü " Carpe Diem" olarak değiştirdim kısa bir süre önce. Geçmişi düşünmeden, geleceği planlamadan anı yaşaman anlamına gelir. Bunu benimsememin nedeni en yakınlarımdan, dostlarımdan, sevdiklerimden kazık yemek ve her seferinde aynı şeylerin olması.

0|0
    0|0
  • Ey Nebi Sana Uymayan Ölçü Hayat Olsa Teperim!

1|0
    0|0
  • hiçbir şey benden daha değerli değil,küçük şeylerin vermiş olduğu mutluluğu tam anlamıyla yaşayım üzüntülerden uzak tutmaya çalışıyorum kendimi

0|0
    0|0
  • okulumu bitirip askerden geldikten sonra namuslu bir kızla evlenip, helal para kazanarak yaşamak, etliye sütlüye bulaşmamak.

0|0
    0|0
  • Yasamak için çalısıyoruz ama çalısırken ölüyoruz. Sahip oldukarımız gün geçtikçe bize sahip oluyo cok ironik

0|0
    0|0
  • Korumasız toprakları koru .. kadınların ve çocukların önünde asla tükürme..

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan hayata bakışım veya felsefem şuan için yok belkide gereği yok

0|0
    0|0
  • işi bilicen, işe gitmiycen!

0|0
    0|0
  • Vini vidi vici

0|0
    0|0
  • Kimse ALLAH'ın müsaade ettiğini yapmama engel olamaz"

Şamil Basayev

0|0
    0|0
  • ye iç s*ç

0|0
    0|0
  • John Lennon - İmagine

0|0
    0|0
  • boşuna yaşıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link

Yaşam ölçüm bu... FeLsefem de...

2|0
    0|0
  • hayat görüşüm dar, görüş alanım cok kısıtlı. mesela önümdeki 1 saatlik zaman dilimi için balkonda pc basında oturup çayın yanında kek yediğimi görüyorum.

0|0
    0|0
  • Tuzak arkadaşın cevabın aynısı.. :)

1|0
    0|0
  • bizler muhabbet fedaileriyiz husumete vaktimiz yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...