Yorumlayabilir misiniz bu durumu?

En son mart ayında konuşup kavgayla bitirdik ve halen iletişime geçmedi. Yakın arkadaşımın ilkokul arkadaşı olduğu için bunlar toplandılar geçenlerde ben de arkadaşımın ricasıyla tatlı yapıp gönderdim. Arkadaşımla da kavgalıydı eski sevgilim. Fakat o gün hep onunla ilgilenmiş melek gibiymiş. Ve doğru söyle kim yaptı bu tatlıyı demiş? O da ben yaptım demiş. Yok sa x mi yaptı? Demiş evet o deyince yiyin eski aşkım eski yengeniz yapmış ellerine sağlık söylersin çok güzel yaptığını demiş. Anlayamıyorum o kadar kavgadan sonra elimden bir şey yiyor ne diyorsunuz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• efendi çocukmuş.medeni bi özellik sergilemiş bence. he altında bişey var mıdır bilemem ama ben göremedim şu an için.bence kırgınlıkları kavgaları unutmuş olaya gayet doğal bakmış.o tatlıyı yapman hoşuna gitmiştir.iyi kız izlenimi vardır senle ilgili kafasında.ben bunu anladım burdan.

0|0
    0|0
    • Pek beyefendi sayılmaz kendisi. Çapkın aslan burcu diyebiliriz. Baya kangıren olmuş bir ilişkimiz vardı bittikten 6 ay kadar süre mesaj ve aramalı süren ve inciticiydi bu tavrı şaşırttı sanırım zaman unutturuyor bazı şeyleri ya da bilmiyorum işte. Yorumlaman için teşekkürler:)

• Evet ciddiyetsiz.

Lanet olsun ne diyelim.:D

• o yüzden karar senin :)) ama eskileri karıştırmamak insan ömrünü uzatır haberin olsun :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Elinden birşey yemesi veya yememesi neyin göstergesi onu anlamadım ? Buna mı takıldın ?

0|0
    0|0
  • sorunu okurken şekerim düştü banada versene tatlı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senın yaptıgını ogrendıgınde bozulsa ve konuyu deıstrse sana karsı bıseyler hıssedıyo derdım ama yaptıkları artık sana karsı bısey hıssetmedıgı unuttugu anlamına gelıyo ne yazıkkı.şebeklk yapmıs sadece.sende dha fazla anlam yuklemeye calısma.unut onu.cok sevse donerdı ztn

0|0
    0|0
  • ayy canım snde hiç anlmaıosun resmen dalga geçmiş eskii aşkım eskki yengeniz ne demek üstüne üsük eski demiş oo sni çoktan unutmuş bnce sn tatlı falan yapma uraşma kaçan kovalanır yap bak nası gelio peşinden onu önemsemiyo havalrına gir kendinle daha çok ilgilen bakım falan yap n e bilim dikkatini çekicektir merak edicektir ama seviyosan bunları yap sevmiyosan sktir ett

0|0
    0|0
  • alay etmis gibi geldi bana. insan sevdigi insani ona buna reklam etmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...