Akbil sesi, neyin nesi? Nedir bu dululut? Iett anılarınızı anlatın..

akbil sesi, neyin nesi? nedir bu dululut?

her insanın akbil sesi farklıdır , insanın yaşam tarzını anlatır senin fakirsen kırmızı yanıp zortlar..

benim şikayetim, uyutmuyolar arkadaş tam cama kafayı dayıyorum bir dululuttt... iett anılarınız anlatın..

messi neyin nesi.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kent kart candır yaa , ama birde kartı gösterdiğinde bağıra bağıra "bakiyeniz yetersiz" demiyor mu , o kadar insan içinde rezili rüsva oluyosunuz valla alemi deryaya karşı ...

0|0
    1|0
  • Benim bi kere içinde para bitmiş kardeşim kullanmış ötmüştü ulan dedim banka soysam böyle alarm çalmaz herhalde onun dışında ötmüyor zaten :D

0|0
    0|0
  • Bizim kartlarımızın sesi bile yok. :(

0|0
    0|0
  • ben de alcam bu akbilden çeyizim için,evlenince vitrine koycam.

0|0
    0|0
  • arkalardan uzattığım akbilim geç geri geldiğinde yaşadığım o korku ... tarifsiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iett anısı değilde konyadada el kart vardır, ankarada ise ego bileti bileti makinenin içine sokarsınız o geri çıkar geçersiniz sonra, neyse konyaya okumaya gittim aldım bir el kart ben makinede sokulcak bir yer arıyorum makinist bana bakıyo falan çok kötüydü sonra gösterdi tabi bu şekilde diye öğrendik.

muhabbet şu

+ koş tramvay geliyor

- bende el kart yok

+ gel ben sana bipletirim

tek bip= normal

iki bip: öğrenci

3 bip: beleş

(tek ve ikiyi yazı ile yazıp 3 ü rakamla yazınca dengesiz hissettim kendimi)

0|0
    0|0
  • link hayrettinin akbilinde sezen aksu'dan gidiyorum çalıyor :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...