Beşiktaşta sakatlar çoğaldı. sizce nasıl bir 11 le maça çıkmalı. sırada kupa maçı var. rizespor ile?

benim önerim. kalede yüzde yüz iyileşmiş demiş ertuğrul karanlık o yüzden cenk. onda sıkıntı olursa 3. kaleci oynasın solda ismail ortada atınç franco sağda serdar orta sahada atiba oğuzhan uğur ( sanırım sakat emin değilim olmazsa kerim ) bir tane alt yapıdan oyuncu ilerde furkan ve oyucu kalmadı vallaha :D sosa yı oynatırım madem o da bir yerde oynasın:D açıkçası komple a2 takımıyla da çıksa olur bence sıkıntı yok. yesinler 5 6 tane önemli değil. ç rize ile konuşsunlar en fazla 3 atın daha da atmayın hani öyle bir durumunuz olursa. asıl maç sonraki akisar maçı. o maça odaklanmalı bence takım. süleyman seba ligi maçı o çünkü. hattao maçtada daha ileri gideyim. sarıkart cezası vs durumu olan varsa bilerek kart gördürürüm ki sonraki a demirspor kupa maçında oynamasada olur neticede. bu kartların stratejisini de yapmak gerek. ama kesinlikle bütün oyuncuları özellikle ü karaal gibi atınc gibi furkan gibi oyuncuları full kupa maçlarında oynatsınlar. benim düşüncem bu. sizden nasıl fikirler gelicek bakalım. ayrıca bunu yapacakmı biliç onun hakkında da düşüncelerim var ama yazmıyım uzamasın. nasıl bir kadro yapacag ile ilgili. iyi gcler arkadaslar

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Necipte sakat. En buyuk kayip o

0|0
    0|0
    • kayıp tabi de en büyük mü tartısılıur. yılardır bir adım öteye gidemedi. yazıık. ben isterim ki. bugun anadolu topcusu yarın çapını büyütsün gelişsin 3 büyük ordan uefa ayar takımlar ordan ş ligi ayarı takımlara yükselsin ama. işte

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Emre metin furkan atinc ümit gibi isimlerle sosa gibi birkaç tecrübeli karıştırılmalı

0|0
    0|0
  • Bilic kupayı ciddiye aldığını söylüyor ve bunu Sarıyer maçında çıkardığı kadto ile gösterdi. Elimizde forvet kalmadı bakalım ne yapacağız. Türkiye kupası neysede ligde çok zorlanırız forvetler iyileşmezse bir an önce. Furkan oynar Rize maçında yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • oynasın çocuk ne var. en fazla gol atamaz. gol yeriz ve yeniliriz. ne olcak.

• Kupada sorun yok ama ligde olmaz. Süleyman Seba'nın adının verildiği bu sene şampiyon olmalıyız ligde.

• Yedek oyuncularınız yeter dostum forvettede cenk var işte güzel oyuncu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...