İlişkimizin ilerisi için ne düşünüyordur?

Erkek arkadaşımla iki aylık bir ilişkim var. İlişkimizin ilerisi için tabi ki ne olacağını Allah bilir ama ona sordum o da ilerisi için ne olur bilemem dedi. Uzağa gitsen yine ben olur muyum dedim yine sen olursun dedi sonra herhalde sonra da bilmiyorum dedi. o şu an bana il olarak yakın bir yerde görev yapıyor. o iç anadoludan ben doğuluyum sizce ilerisi için ne düşünüyordur?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• daha iki ay olmuş düşündüğünüz şeye bakın ... milletin 20 yıllık evliliği bitiyor iki ay nedir ki .. şu anda ileriyi değil birbirinizi tanımaya tanımaya başlayın önce ondan sonra başınızdan geçmesi gereken bir çok olay olacak birbirinizi asıl orada tanırsınız daha sonra ileride nasıl olacak sorusunu bile sormana gerek kalmayacak inan bana ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 aylık birşeyde neyi bekliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • İlişkini belirli kalıplara oturtup o doğrultuda yaşamaya çalışma derim. Yani ileriki aşamaları düşünmemeli, sadece karşındakini tanımaya çalışmalısın. Gerçekten doğru insanı bulup bulmadığını zaman içinde öğrenecek ve kafandaki arzuladığın berraklığı oluşturacaksın. Sonuçta o da seninle aynı duygu ve düşünce içerisindedir. Bu sebeple, ilişkinin geleceğini sorgulamanı rahatsız edici bulabilir. Daha çok yenisiniz.

0|0
    0|0
  • Şu an için bunu düşünmek gereksiz olduğu için o da kesin bir şey konuşmak istemiyor. Size bağlanmış olmadığı için geleceğe ne düşündüğünü bilemeyiz, bilemezsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2 aylık bır ılıskı ıcın bunları dusunmek çok erken .. Daha bırbırnızı ıyı tanımıyorsunuz..

uzaga gıtse en azından bırbırnıze olan duygularınızı anlarsınız. Ilıskı ıcın uzaklık kötu degıldır aksıne ıyıdır..

Hayırlısı olsun .. kafanız aılelerınız özlelıklerınız uyuyorsa ılerısı nedn olmasın...

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler içimi rahatlattınız.sizinle böyle fikir alışverişleri yapmak isterim..

• Kısa bir süre bu durumda bir şey söyleyememesi çok doğal.

0|0
    0|0
  • mesafeyı problemetmemelısınız bunu gozonunde bulundurmalısınız ama ılıskınız mesafeden bıtcekse zaten bıter gelecek ıçın fazla dusunmeyın zamanı gelınce ne olursa olur zaten

0|0
    0|0
    • yorumlarınız için teşekkürler için rahatladı..

• rıca ederım yardımcı olduysam ne mutlu bana

Yükleniyor...