Altın Top Ödülü Sizce Kim Olmalı?

Arkadaşlar ANKETE OY VERMEDEN ÖNCE OKUYUN.

CR7 tarafındayım. Neden diyecekseniz açıklıyayım;
Messiyi sevmiyorum çünkü adam sadece barcelonada oynamış ve barcelonada oynamasına rağmen şampiyon olmasına her hangi bir katkıda bulunmuyor. Eğer bir yıldız olsaydı basit maçlarda gol atmak yerine önemli maçlarda galibiyet golünü atardı.

CR7'ye gelelim. Bu sene rekorları parçaladı diyebiliriz. messinin kıramadığı tüm rekorları kırdı. Örnek olarak;
90 dk içinde tüm dk'larda gol attı. ve şu an yeni rekorlara koşuyor. Adamın kaliteli oluşunu seviyorum. Adam paylaşmayı seviyor sadece kendini düşünmüyor. ve adamın bize, dinimize bir sempatisi var. Kısaca

CR7 harika bir insan.

Bana kimse messi'yi savunmasın. Türkiyedeki bir oyuncuyu örnek Caner, Gökhan töre, Burak Yılmaz, Mehmet Ekici bunlarda barcelonada oynasa kendini gösterebilir neden diyeceksiniz büyük kulüp çalışma taktikleri farklı. Hadi messi başka takımda'da oynasaydı gösterseydi kendini eyvallah tamam derdim. ama messi bana göre iyi değil. yetenekli mi? ona bir şey diyemem. ama CR7 ile kıyaslanamaz.

• Cristiano Ronaldo
    50% (2)75% (6)67% (8)Oy Ver
  • Leo Messi
    0% (0)25% (2)17% (2)Oy Ver
  • Manuel Neuer
    50% (2)0% (0)16% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soru zaten sorulmuş silemiyormuyuz? :D

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kalede Neuer varsa defansa iş düşmez :) bu yüzden Neuer

0|0
    0|0
    • Ronaldo neuer'e geçen sene 2 golü nasıl attı ama? :)

• seni mi kırıcaz Ronaldo olsun hadi :) ama Neuer'in de hakkını yeme 16 maçta sadece 3 gol yedi ve kaleci olmasına rağmen Bayernin 4-1-3-2 sistemine 5. defans oyuncusu olabiliyor bir libero gibi. yetenektir bu :)))

• ok tamam

Kızlar Ne Diyor 5

• Neuer olmasaydi leo derdim

0|0
    0|0
    • Ronaldo neuer'e geçen sene 2 golü nasıl attı ama? :)

• Messi

0|0
    0|0
  • Kuşum Aydın 😕

0|0
    0|1
  • Cristiano Ronaldo

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Messi. Rekor derken Messinin kırdığı rekorlara bir bak istersen her dakikada gol atmak filan kendi halinde rekorlarda birde Messinin rekorlara bak sen he şu var Ronaldoda Messi kadar iyi o ayrı ikiside çok iyi ama birini överken mantıklı olalım Neuerde çok iyi.

0|0
    0|0
  • Cr7 alır

0|0
    0|0
  • Ronaldo.
    Adam hem manchester'da başarılıydı hem Realde başarılı ama gel gör ki messi sadece barcelonada oynadı ve arkasında dünyanın en iyi iki ortasahası vardı

0|0
    0|0
  • D. Recep Tayyip Erdoğan

0|0
    0|0
Yükleniyor...