Çocukken hiç size ait olmayan bir şeyi aşırdınız mı?

evet arkadaşlar insanların çocukken unutamadığı şeyler vardır, bazen bize ait olmayan birşeyi çok istediğimiz için yada paramız yetmediği için aşırdığımız oluyordu, mesela bakkaldan ciklet aşırmak, arkadaşınızın oyuncağını aşırmak, evden gizli gizli birşeyler aşırmak gibi sizinde böyle aşırmalarınız oluyormuydu varsa nelerdi? ben kendimden örnek vereyim eniştemin almanyadan akrabaları gelip onlara hediye olarak viskili çikolata getirirdi eee ozamanlar herkes bilmiyordu teyzem sadece özel misafirlerine ikram ederdi hava atmak için, bizim için hazineydi teyzemin evde olmadığı bir vakit kuzenle ortak olduk o gözlemcilik yaptı bende çikolataları aşırmıştım ozamanlar bilmezdik viskimiski nedir tadı farklıydı eee alman çikolatası vardır hikmeti dedik yumulduk bizim kafa kıyaklaştı tabi birden sonunda ne mi oldu? tabi bizi öyle görünce ağzımızda viski kokuyordu dudak kenarlarındada çikolata olunca yakayı eleverdik tabii üstüne birde dayağı yiyince iyice kafa olduk biz :)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ciklet yürütmüştüm, ateri kaseti yürütmüştüm bi de :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• her bakkala gittiğimde sakız leblebi şu renkli olnalardan mutlaka aşırırdım :D ana hırsız büyüdüm benn :D :D bu sayılır mı :D

0|1
    0|0
  • Annemin cebinden babamı cebinden para aşırmışımdır bir çok kez :D

0|1
    0|0
  • hay allam ya :)komik olmus gercekten

0|1
    0|0
  • Ohooo bakkala girip abi bu kaç para diyip hırkanın içine atmışlığım çoktur :)

0|1
    0|0
  • komşuların ağacına dalardık akşamları gizli gizli :)

0|1
    0|0
  • Komşumuzdan oyuncak ayı aşırmıştım :( çok gözüm kalmıştı.İstedim vermedi.Ben de aşırdım ihihi.Çok yaramazdm

0|1
    0|0
  • Çok namıslı bi çocuktum, ciklet dahi yürütmedim. Ama yalancının tekiydim, görmediğim rüyaları anlatır anlatır dururdum.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• valla kuru yemişciyi patlattmıstık cocukluk tabii :DDD

0|1
    0|0
  • ilkokuldayım çanta alıcaz bana

ben çantaların birinin cebinde Galatasaray çorabı gördüm

hemen geri kapadım gözünü tutturdum illa bu çanta bu çanta diye

neyse efendim çantayı aldık yolda eve giderken anneme baaak diye çorabı gösterdim

ben o an annemden aslan oglum ailemize bir corap kazandırdın gibi bir tepki beklerken büyük bir kızma ve dükkana geri dönüş

amcaya çorabı zorla geri verişim

bu olay olmasa kesin hırsız olurdum :) eğitim şart

1|0
    0|0
  • Hiç unutmam mahallemizin bakkalına ekmek almak için gitmiştim..bakkala girdim ama bakkal amca yoktu ieçride. iki tane keolğlan sakız ve bir kutu da bonibon aşırmıştım (fakirdik biraz :))) ben aldıklarımı cebime indirir indirmez bakkal içeri girdi ve görmemiş gibydi. ben de paramla ekmek aldım..büyüdükçe o adamın ne kadar iyi niyetli biri olduğunu anladım ve aslında beni o cikletleri alırken görmüş olabileceği ama görmezden gelmiş olması çok büyük ihtimal..bu şüphe aklıma geldikçe sıkıntı basar bak şimdi de bastı :(((

1|0
    0|0
    • bence git eğer hayattaysa o bakkal amcayı bul ve aşırdıklarının parasını öde en azından rahatlarsın :)

• abimin kumbarasından 3-4 kere 1 lira aşırdım :(

0|1
    0|0
  • taso araklardım ben hep.

0|1
    0|0
  • mahallede ayva erik ağaçlarına dalardık..aterisalonalrından jeton aşılardık :)

0|1
    0|0
  • Sadece annemin çantasından sakız parası :D

0|1
    1|1
  • hep uslu çocuktum ben

0|1
    1|1
  • Evet aşırdım , onuda bana yapılanın karşılığı olarak aşırdım ve yardım-yataklık yapdım... =D

0|1
    0|0
  • hayır aşırmadım :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...