Öğretmene hiç şaka yaptınız mı?:D

bizim bi akraba anlatmıştı... Bunlar bi gün lisedeyken naylon bir torbanın içine menemen koymuşlar,torbanın bi tarafına boru takmışlar,şakayı yapacak çocuğun tişörtünün altına koyup borunun ucunu yakasından çıkarmışlar.Bayan öğretmen sınıfa girmiş, çocuk midem bulanıyor deyip karnını bastırınca borudan menemen sıraya akmış sonra diğerleri aldıkları ekmeği kopararak buna bana bana yemişler, tabi öğretmenin midesi kalkmış sınıftan çıkmış hemen... D... Sizin de var mı böyle şakalarınız?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• benim hiç böyle şakam olmadı ama senin anlattığın iğrençmiş midem kalktı ya .

bi arkadaşım anlatmıştı öğretmenlerinin askere gitme zamanı gelmişmiş bunlarda biyerden bi milli güvenlik hocası bulmuşlar anlaşmışlar milli güvenlikçi yanında iki askerle gelmiş sınıfa dersi başmış öğretmene seni askere alıcaz zamanın geldi diye şaka yapmışlar

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 Nisanda çok sevdiğimiz hocamıza bir tane şaka yapmıştık. Arkadaşım hocam fermuarınız açık kalmış demişti :) Adam sınıftan öyle bir çıktı ki biz kahkahalara boğulmştuk ya :) Allahtan seviyodu bizi kızmadı bize :)

0|1
    2|1
  • Öğretmeni bırak benim midem kalktı çok fenasınız:((

0|0
    0|0
    • niye miden kalkıyor canım menemen bu sevmez misin? :)

• naylon poşetteki menemenden bahsediyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Öğretmenler odasına osuruk bombası atmıştık bir arkadaşımla beraber.Orta sonda :D

0|1
    2|1
  • Yapmadım !

0|0
    3|1
Yükleniyor...