Neden hep kendinizden büyüklerde gözünüz ?

lisedeki kızların çoğuna bakıorumda hepsi kendisinden 4-5 yaş büyük kişilerle sevgili olmaya çalışıolar bunu neden yapar bunlar anlamıorum. 17-18 yaşındaki bi kızın 23-24 yaşındaki bi sevgilisi olmanın havası falan mı var ne bu heves ? ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Kızdan kıza değişir bu sonuçta hava için yapanlarda var ama erkekelr geç olgunlaşır genelde ve o yaşlarda kızlarında genç kız havasına girer karşısında çocuk olarak değilde erkek olarak görünen birini isterler.. O yaşdaki erkekler daha kendine güvenli oluyo bi kızın neler bekleyebileceğini neler isteyebileceğini biliyo oluyolar buda kızları kolay etkiliyo..

Ben 19 yaşındayım ve sevgilim 24 yaşında.. Önceki ilişkimde yaşıttık.. Kıyaslamayı sevmem normalde ama baktığınızda 17-18 yaşındaki bi erkek okuyodur baba parası yiyodur ve herşey laylaylomdur olgun bi insan değildir (hepsi için söylemiyorum bunu) ama 24 yaşındaki bi erkek eline ekmeğini almıştır tamamen değil ama hayatı daha iyi biliyodur kolay değildir bazı şeyler onun için..

Ayrıca 17-18 yaşındaki bi erkeğin duygularındansa 23-24 yaşındakinin duyguları daha sahici güvenilirdir.. Çünkü bazı şeylere doymuş ve ne istediğini ne aradığını kısmen biliyo olur..

0|1
    0|0
    • bunu kendiniz yorumuluyorsunuz peki o erkek seni çocuk olaarak görebilir bunuda düşnmek lazım. senin svgilin için demiorum ama. böyle düşünmkte olabilir belki ilerde sende aynı durumda olucaksın sonuçta onun gördüğü ortamla senınki bir değil senden daha güzeli daha OLGUNu çıkıcak karşısına ve düüşündüğünde bn bi çocukla mı sevgiliyim diyebilecek durumda ani buun garantisi yok. ama inş. sn stisna olursun

• Burda kızın davranışları önemlidir.Düşüncende haklısın olabilir ama kız eğer hava için yapmıyorsa ve biraz olgunluk varsa anlar zaten karşısındakinin değer verip vermediğini değer veren bi insanda kolay kolay yapmaz bunu.Benim durumum şöyle istisna ben kendi yaşıtlarımla pek anlaşamam düşünceleri muhabbetleri bana çok saçma sapan gelir benim en yakın arkadaşım 28 yaşında ablamdır üniversitede tek kız arkadaşım 23 yaşındadır sorun burda bende yani:)Ama yinede olmaz demiyorum olursada mutluluklar.

Kızlar Ne Diyor 6

• Hava- heves olayı değil bu. Siz geç olgunlaşıyorsunuz elbette istisnalarınız da var ama genelde durum bu olduğu için çoluk çocuk yerine daha olgun-denk biri tercih edilir.

0|0
    0|1
    • peki bunu düşünebiliosunuz da madem o yaştaki olgun bi erkeğe göre sizinde çoluk çocuk oldugunuz kesin ve net . doğru muyum ? ?

• Değilsin. anlaşılan sen bu duruma maruz kalmış ve kompleks yapmışsın. :D

• yok onunla alakası bnde üniversiteliyim yani onla bi alakası yok. çevremde bu durumu yaşamaktanve kısa zamanlık zevk alan kızlar çoğalmaya başladı o yüzden yazdım yani yoksa bi maruz kalmışlığım yok yanii.

• Bu kızların geneli için böyle bende kendimden en az 5 yaş büyük olan insanları tercih ediyorum çünkü erkekler geç olgunlaşıyor.Çolukla çombalakla uğraşmaya gerek yok

0|0
    0|1
    • peki bu senden en az 5 yaş büyük olan sevgilinle ne kadar süreli bi ilişki yaşıosun ? . senin kendi yaşındaki erkekler için düşündüğün olgunluk konusunu erkekte senin için düşünüo ve siz kızlarla günlük vakit geçirmek için kullanıyorsunuz bilmem anlatabildim mi ?

• isteyen istediğini kullansın çokta fifi.

• yani o 5 yaş büyük olan kişi senin için acaba olgundur diye düşünüyomu acaba orasınıda düşün...

• o halde erkekler de sübyancı oluyo ?!?!?

0|0
    2|3
    • 17-18 yaşındaki kız da küççük sayılmaz ama erkeğin düşüncesi malum yani o yaştaki bi kzla üni.bi erkğin neden birlikte oldukları ya da erkeğin amacının ne oldugu ortada sanırım.

• Yoo aslında bir ders alıyorlar hayattan , yoksa tozpembe geliyor herşey onlara

• aynen öyle valla . bu konuda şu ana kadar en mantıklı konuşan kişi sensin diğerleri hala uçmakta seviyo beni diolar hala :) :) :)

• bunun havayla alakası yok kızlardan erkeklerden daha çabuk olgunlaştığı için seçimleri de bu yönde oluyor şahsen benim de.:)

0|0
    2|2
    • olsun olmasın demiorum ama çevrem de bu şekilde olupta devamlı bi sevgi durumu olanı hiç görmedim yani o yüzden diorum bunu bilio çoğuda çnkü o yaştaki erkek üni. ortamı varken liseli bi kızla vakit harcaması garip değil mi sence ?

• kabullnmek istemesen de gerçek bu sana da başarılar

• iyi o zaman.

• erkeklerin gözü neden kendinden küçük kızlardadır? Hem olgun erkek iyidir.

0|0
    2|1
  • kızlar erkeklerden daha önce olgunlaşıyorlar bu yüzden kendi yaşındakiler onlara çocuksu geliyor

0|0
    2|2
    • 19 yaşında sen ne kadar olgunmuşssun böyle ağaçtamı büyüttüler seni ne yaptılar neye göre söylüyosunuz bu klişe lafları...

Erkekler Ne Diyor 7

• olgun erkeklerr o yastakı kızları etkıler hıc bır sey yapmaaslar bıle mesela ben evlıyım lıselı kızlar asılıyolar teklıf gonderıyolar oysakı ben hıc bırsey yapmıyorum ozel olarak kendı yaslarındakı erkekler onlara bıra cocuksu gelebılır yanı kızzlara kızlar kendılerıne ogretılsın ıster ama bır erkege ogretmeye basladımı o ıs orda bıtmıs tır ıstısnalar harıc

0|0
    0|1
    • evli olmasan bile o yaştaki kızlar senin yaşındaki bi erkeğin aşk ile bağlanması biraz zor yani. arada oluodur ama genel konuşursak böyle bi durumda kızlar kullanıldıgını anlamak istemiolar galiba.

• O kdar lisede kendinden büyüklerle çıkar kız arkadaşım vardı %90'ı çoluk çocuk bunların zeka yapısı olarak erkeklerin geç olgunlaşmasıyla felan alakası yok bunun.

0|1
    0|1
    • aynen öyle bilader . kızlar artık bu işlere olgunluk falan bakmıo.

• bana yazdıysanız hatırlamıyorum ole bırseye maruz kaldımı cunku ben meslek lısesı okudum sonra tekırdagda unı hıc kız problemı cekmedım

0|0
    0|1
  • Erkeklerin gözüde küçük kızlara gider nedeni kadınlar çok erken yaşta çöker sen biraz sabret 55 yaşına kadar götürebilidğini götütürsüm*kadın şişko patates oluyor 30 dan sonra

0|0
    2|1
  • Aynen öyle. Bunu bende çözemiyorum. Tip önemli değil yaşı büyük olsun biraz da maço tamamdır.

0|0
    2|1
  • Senin de kadınların bu durumına takman sanırım reddedildiğinden.Üzüldüm sana.Yazık.

0|0
    2|1
    • yoo onunla alaksı yok 2 gün yaşıo erkek onlarla sonası yallah . olmayacağı garanti bi şeye başlamak saçma o yüzden diorum ve bu durumdan sonra üzüldüolar . olacakları göremiolar yanii o yaştaki bi erkeğin lisede şımarık bi kızla ne işi olur . yalan mı ? benim kendi bi sıkıntım yok yani anlıcağın.

• sorudan o anlam çıkıyor modum :)

• anlayana göre. kapasiteye göre. anlayan düzgünce yazıo.

• kızlar olgun erkeklerden hoşlanırlarmış :P

0|0
    2|1
Yükleniyor...