Bu adam beni delirtecek!

Ne zaman güzel bişey söylesem kursağımda kalıyo lafım hevesimi kaçırıyo bugün konuşuyoruz malum bayram sakal traşı olmaya gidecekti ben de iyi bakalım elin yüzün açılsın dedim ama sakallı halini çok severim ben neyse zaten herkes tepki gösteriyor bana çok sakallıyım diye dedi ben de aa ama çok yakışıyo sana dedim kimse öyle düşünmüyo ama dedi ben de ben düşünüyorum ya yetmez mi dedi ama sen yanımda değilsin dedi bana ben de bütün kış yanında olan ben değildim tabi doğru neyse sen yanındakilere uy o zaman dedim öyle yapıyorum zaten dedi ben de iyi ne güzel dedim gerizekalı bence de diyo ne yapmaya çalışıyo bu 4-5 gün önce sinirliydi hala geçmedi sanırım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• belki de daha önceden yaşadığınız bu tür tartışmalrdan dolayı ortada hiçbirşey olmasada her iki taraf bir anda parlayabiliyor.eşimde beni eskiden haksız yere suçlamıştı.onun baya bir kavgasını yaptık.şimdi normal bir soru da olsa sanki bana onu ima ediyormuş gibi geliyor ve ters cevap verebiliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• saçıma sakalıma karışma bebeğim diyor olabilir

0|0
    0|0
    • karışmıyorum ki sadece öyle beğendiğimi belirttim ben aman belirtmez olaydım artık güzel birşey söylemeyeceğim ona

• pohpohlayıp ilgilenip şımartmıyım mı yani zatn şımartıcak derece de değil de yine de bunları yapıp ilgilenmem gerek değil m

• ilgiln çocukla herşeyi problem etmeyin

• harbi ya neden kızlar erkeklerın sakkallı halını severkı benımde kız arkadasım sakkallarını kestırme derdı cok severdi ayrıldık sakallarımı 5 aydır kestırmıyorum acaba kestırsemmı dıe dusunuyorum :D

0|0
    0|0
  • Traş olmaya çalışıyor.

1|0
    2|0
  • kışında sevişmem lazım dio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Trıp atıyor sana pöf hıc cekılmez trıplı erkek :|

1|0
    1|3