Hoşlandığım çocuğu anlayamıyorum

1 hafta önce facebook'ta tanışmıştık..ayni mahallede kaldığımızı öğrendim..İlk 3 gün boyunca bana çok sıcak kanlı ve samimi davrandı.3üncü gün mahallede karşılaştık ama selamlaşmadık..beni görünce düz devam etti bende o an kaçacak delik aradım..son 4 gündürde ilgilenmiyo benimle ama arkadaşının birinede benden hoşlandığını söylemiş 2 gün önce..ne yapmam lazım?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• bu çocuk ya ''bluegirls'' isimli arkadaşımızın dediği gibi realde görüp beğenmemiştir..ama 2 gün öncede arkadaşına senden hoşlandığını falan söylemiştir...2 Seçenek var ..

1) ya bu çocuk çok utangaç

2) yada ilk başta seni beğenmedi ama yoklukta gidersin diye düşünüp öyle bir haber yaydı ortalıklarda ..

0|1
    0|1
    • peki bu durumda ne yapmam lazım? :(

• Vallaa yerinde olsamm face'ten değilde gerçektee birşeyler yapmaya çalışırdım .. yada yapmaya yüreğm yoksa yol verirdim yani yapacak bişey yokk :).. Durdur bir yerde konuş .. Sen arkadaşına gidip böyle böyle demişsin doğrumu falan de ordan gir direk konuya...bişey kaybetmezsin..tabi eğer gerçekten çok hoşlanıyosan :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• anlamadığın birinden nasıl hoşlanıyorsun... sanırım boşluktasın

0|0
    0|2
  • Allah photoshop'u icaet edeni belası versin demiş olabilir :D

0|1
    0|1
  • Kedi kes güvenini kazan

1|0
    1|2
  • İnternetten tanışırsan böyle olur. :D

0|0
    1|1
  • hiç bişey yapma bence

0|0
    1|1
  • büyürsen anlarsın.daha ergenlik farkına varamıosun tabi.

0|0
    1|2
  • bende anlamadım simdi

0|0
    1|2
  • 1|0
    0|1
  • bir şey yapman gerekmiyor sana erkek mi yok ?

0|0
    1|1
  • Yaşın kaçtı ve onun yaşı kaç?

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• sen ne düşünüyosan odur tatlım siz kenidninzi daha iyi tanıyorsunuz

0|0
    0|1
  • boş geç bir şey yapma geri samimi olmaya kalkışırsada yüz verme salla

0|0
    0|0
  • Fotosguzelisn ozaman realde gorunce sasirmsit

0|0
    1|2
  • seni realde görüp beğenmemiş demek ki :D

0|0
    1|4
    • ilk başta bende öyle düşünmüştüm ama 2 gün öncede bir arkadaşına benden hoşlandığını söylemiş ayni zamanda benimde arkadaşım o şahıs oda gelip bana söyledi..

• o real değil reel bi kere yoksa ben mi yanlış biliyorum.öyle bi söylüyosunki sanki kızı real sociedad ta görüp de beğenmemiş

• Dengesiz herifin tekidir o ya. Makyajım, makyajıımmmm.Dil ve anlatım sınavında değilim . istediğim gibi yazarım sonuç olarak soruyu soran kişi anladı ve bu da hiç kimseyi kasmaz ve kimseye eleştirme hakkı vermez.hadi tıpış.

• o değilde nickin fotoğrafın falan çok havalı

0|0
    1|2
Yükleniyor...