Sevgiliniz yanınızda düşseydi ne yapardınız?

Güzel bir gün ve sevgilinizle buluştunuz. Kalabalık bir ortamdasınız. O bir sebepten dolayı düştü. Herkes size bakıyor. Bu durumda ne yapardınız?

0|0
29|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Hemen yanına çömelir, başını tutar bir şeyin var mı diye sorardım.

Hafif bayılma gibi bir durum var ise hoppa kucaklar yatırabileceğim bank gibi bir yere koyardım...Tam baygınsa hastahaneye topuklardım.

1|0
    0|0
  • hafif küçük tebessümle olur olur biyerine bişe oldumu canım der kaldırırdım yada yanına otururdum bende yere biz zaten oturacaktık kardesım ne bakıyorsunuz derdım sarılır dudaktan ufak bi öpücük alırdım

2|0
    0|0
  • yerden kalmasına yardım ederdim kızlar biraz çıt kırırdım oluyor birşey olsun istemem canı yanar onun kıyamam :)

1|0
    0|0
    • aynen öyle :) hem kesin ilgi bekler :)

• taşıyım en yakın hastaneye götürmememi beklemesinde :D:D öyle şehrin göbeğinde rezil olmayalım :D:D:D:d

• Tutar kaldırırım iyimisin diye sorarım herkezin bakıp bakmaması umrumda olmaz zaten bizim milletin toplumsal fantazisi. 1 kaza geçirenlere 2 kavga edenlere 3te düşenlere bakarlar toplaşıp.

1|0
    0|0
  • düşmemesi için elimden geleni yaprdım ha tamm düştü bu sefer zaten düşene gülmemde eğer o an sinirli değilde böyle tatlı bir utanma hali varsa espri yaparım sanırım.

1|0
    0|0
  • Yanına oturur yanağına bi öpücük kondururdum.

2|0
    0|0
  • Hemen kaldırırım. Bakışlardan rahatız oluyorsa, döner millete '' Ne bakıyor sunuz arkadaş? Düşen insan mı görmediniz?'' derim. Abartılı alaycı bakışlar ise kavga sebebidir. Kimse kız arkadaşımla dalga geçemez.

2|0
    0|0
  • Nasıl düştügüne baglı.topuklu ayakkabı giyip düştüyse kendi ayakkabılarımı veririm,onun ayakkabılarınıda ben giyerim :)))

1|0
    0|0
  • ben düşürmezdim refleksim kuvvetlidir.ama şahsen düşmüş olsa ,hemen tutup kaldırırdım sakın bir daha topuklu giyme derdim genelde topuklu giyince düşerya bayanlar :)

1|0
    0|0
  • tanımıyomuş gibi davranıp ordan sıvışırdım :))))) ne yapcam ya kaldıır ilgilenirdim..gerçi benim elini tuttuğum kızlar kolay kolay düşmezler.bir tutarsam sağlam tutarım ;))

1|0
    0|0
  • Kahkaha atar onu elimle gösterir gülerdim muahahahah şuna bakın nasıl düştü die ? Yahu naapıcam kaldırıdım canın acıdımı bişy varmı die sorardm : /

0|0
    0|0
  • YOKSA SEVGİLİNİN YANINDA DÜŞTÜN MÜ...ŞAKA GİBİ ...

0|0
    1|0
  • Tutar kaldırırım .. her zaman tasıdıgım mendille ellerini falan sılerım.."iyi misin tatlım" derim :)... ama yapılmamıs duvar üzerinde doğmamıs cocuk muhabbetı yapıyorum :D:D

0|0
    0|0
  • ondan önce yere yatrdım düşürürmüyüm yanımdaki kızı lan

başıma farklı bi olay geldi de paylaşmak istemiyorum kurtardım ama kızı kız şok geçirmişti nasıl kurtardın diye:)

0|0
    1|0
  • Elinden tutar kaldırırım.Sarılır öperim acısı geçsin diye :D

1|0
    0|0
  • hemen onun elinden tutar kaldırırım bir yeri incinmişse kucağımd taşırım bunu gerçekten yaparım

1|0
    0|0
  • düşüş şekline ve durumuna göre gülerdim.

1|0
    0|0
  • Kışın buzda kaymıstım dudagım patladı. Sevgilim tutup kaldırdı. Gülecek hali yok ya

1|0
    0|0
  • MİLLET COKTA UMRUMDAMI . İÇİM ACIRDI . DÜSTÜĞÜ KALDIRIMI DÖVERİM ÖLE Bİ PSKOPATLIĞIM VAR YANİ .

1|0
    0|0
  • Yerden kaldırıp birşeyinin olup olmadığını sorarım gerekirse kucaklarım yada sırtıma atarım.

1|0
    0|0
  • o an etrafa hiç bakmadan yardım eder kaldırırdım hiç bozuntaya vermezdim bi süre etrafa hiç bakmazdım sonra zaten o negatif enerji üstümüzden kalkar sonra hiç bişey olmamış gibi işimize devam ederdik

0|0
    0|0
  • düşmemesi için gayret ederim ama düşmüssede hemen kaldırır etrafda gülen varsa döverimm

1|0
    0|0
  • kaldırırım napim*soruya bak

0|0
    1|0
  • her insanın başına gelir derdim asla gülmezdim

0|0
    0|0
  • hemen hemen hemen belinden sarılır kaldırırım

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali

düştüğü yerden kaldırırdım

başka ne yapacağım ?

bakan baksın

umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence de biraz gereksiz bir soru yapılacak şey belli herkes aynı şeyi yapar.

1|0
    0|0
    • herkesin yapacağı şey belli ama insan olan herkesin. Bazı kendini beğenmişler onu yapmz mesela

• normalde napıyorsam onu yapardım gereksız bır soru

0|0
    0|0
  • ÜStüne basardım :D

0|0
    0|0
  • Elinden tutar kaldırırdım ve birşeyi olup olmadığını sorardım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 29

• Canımm.Kıyamam ben ona.Kalkmasına yardım ederim ve herhangi bir çizik vs. olup olmadığını kontrol ederim.Eğer varsa ve yıkanabilecek bir bölgedeyse ona yara bandı veririm ve tuvalete gitmesini sağlarım.Eğer yıkanamayacak bir yerinde çizik vs. varsa ıslak mendille silip yara bandı yapıştırırım.

1|0
    0|0
  • :)) biz bunu konusmustuk yürürken yüksek bi yerden geçtik şurdan düşssen bi gülerim kii dedim :)) ben düşmem ama sen dusersen bende gulerım dedı allahalla dedım geldı yanaklarımı sıktı falan :) herkes böyle yapmaz tabi size garip gelebilrde bizim iliskmz çok eğlencelıdr cogunlukla gulerız düşseydi aynen gülerdim ama kahkahalar atmazdım da gülerdim kaldırırdım emınım ki oda gülerdi devam ederdik büyütecek ne var :)

1|0
    0|0
  • Ben dusmustum yaa sonra oturdum yere gulmeye basladım o da yanıma oturdu gulmeye basladı :D

1|0
    0|0
  • kaldırırım ve yanağına öpücük kondururdum, kendini iyi hissetmesini sağlardım. etrafta gülen varsa onlara inat daha çok sarılırdım

1|0
    0|0
  • Önce yardım edip kaldırır daha sonra tüm gün gülüp dalga geçerdim yirim ya :)

1|0
    0|0
  • Gülerdim ya,elimde değil malesef. Elinden tutup kaldırmaya çalışırdım, iyi olup olmadığını sorardım.

1|0
    0|0
  • Gülerdim kendimi tutamıyorum:)) Kendim düşünce de gülüyorum deli miyim neyim anlamadım:(

1|1
    0|0
    • yok yok bnde öyleym :)

• Neden gülüyoruz acaba çok ilginç:)

• komik bir durum çnkü bi de benim gibiler pozitif düşündüğü için olaylara güzel, eğlenceli bakıyo. Rezil oldum deyip somurtmaktan iyidir :)

• ben gülerim ya kalkma otur gülelim derim yanına düşerim direk :) tabi ciddi bi şekilde düşmediyse :)

1|0
    0|0
  • farkedersem düşmesini engellerim, reflekslerim iyidir. düşerse de hemen kaldırırım iyi misinn nasılsın filan, bir yere oturtur bir şeyler içiririm.

1|0
    0|0
  • sessizce yarım ederim sağı solu incinmiş mi bakarım

ilk yalnız kaldığımz yerde altıma edene kadar yeri tekmeleye tekmeleye gülerim

1|0
    0|0
  • ehe :D gülerdim kalkmasına yardımcı olurdum ama o atar yaparsa kötü :D

1|0
    0|0
  • Çok komik bir şekilde düşmüşse gülerdim rezil olma durumuna göre tanımamazlıktan gelirdim :) ama baygınlık falan o şekilde olursa yardım ederim tabii.

0|0
    0|0
  • Gülerdim sonra yardım edip kaldırırdım.

1|0
    0|0
  • O an ciddi davranır kaldırır kmseyi tkmazdm yani insanlık hali sonuçta sonra yalnız kaldıgımızda basardım kahkahayıı :D

0|0
    0|0
  • Önce güler sonra sarılıp öperim :D

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapmazdım.

Aşkım iyi misin derdim..Giderdik yani,memlekt meselesi degil ya düşmesi :)

0|0
    0|0
  • Canm ya kalkmasına yardım ederim :)

0|0
    0|0
  • ben de bilerek yanına düşerdim. Sonra o halimize gülerdik.

0|0
    0|0
  • çok gülerdim :)

0|1
    0|0
  • Kolundan tup kalkmasina yardimci olurum GULMEDEN ! Cani yandi mi diye sorardim..

0|0
    0|0
  • çok gereksiz bu ikinizin ilişkisi sevgilim düşseydi bende üzerine düşerdim bilerek :)

0|0
    0|0
  • kaldırırım aşkımı bide öperim dudagından :))

0|0
    0|0
  • ne düşüştü ama :)

0|0
    0|0
  • bazen gülme krizi tutuyor aman mazallah olmasın , canın acımı der hemen kaldırırdım .

0|0
    0|0
  • gülmekten bende onun yanina düserdim =)

0|0
    0|0
  • hiçbişe olmamış gibi yürümeye devam ederim

0|0
    0|0
  • Gülmem. Kalkar yolumuza devam ederiz.

0|0
    0|0
  • Ohhooooo ben çok düştüm, kalk kalk diye güldü öküz :D adım dengesize çıktı o yüzden :D:D

1|1
    0|0
    • hahhaha acımasız aşk :D

• hele bide saçlarımı yeni boyamıştım, havalı havalı yürürkn karşımda gördm tam askım dedim sarılym diye türk filmi misali kostum ve ayagım yere takıldı önünde halı gibi yığıldım gerizekalı kalk rezil oluyorz dedi hayvan kucaklar gibi tttu kaldırdı :D :D :D

• kaldırır aşkım gözünü benden ayırmıyorsn tamam ama biraz dikkatli ol gel koluma gir derdim :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...