Kapat

Sizce Engin Baytar yeni bir Emre Belezoğlu mu?

Evet arkaşalar bi Gs olarak engin baytarın hareketlerini doğru bulmuyorum çok agresif kendini yerden yere atıyor sinirli bi adam birazda çirkef yanı var tıpkı Emre Belezoğlu gibi sizce Türkiyenin yeni Emre belezoğlusu Engin Baytarmı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• engin yeni değil. zaten adam böyleydi. doğru düzgün gidiyodu, sivasın kalecisine kafa attığından beri pek bi vukuatı olmamıştı ama son derbide gaza gelmiş gördüm ben de kendisini. fatih terimden ayarı yiyip adam olucaktır yine. yoksa zor oynar o takımda.

ya da şu olabilir, fatih terim gerilim istiyodur sahada, bunu yapacak adamların bi numarası melo, iki numarası engin. galatasaray fener maçlarında gerginlik galatasaraya yarıyo, bu bi gerçek. kadro yapısı agresif olan cimbom, fenerbahçe daha kırılgan bi yapıda. taktik hesabı da enginin dizginleri salınmış olabilir.

0|0
    0|0
    • Evet doğru bi bakış açısı bence Fener maçlarının gerginlikten Gs herzaman faydalanmıştır ama bazı gslı yöneticilerin yorumlarıda engin baytarın agresifliği hakkında sert açıklamalar yaptılar ve bu açıklamalardan sonrada bence verilen ceza ağır oldu.

• o ceza fazlasıyla ağır oldu. bundan sonrası içim emsalteşkil etsin diye verdilerse eyvallah. ama yok, galatasaraylı diye verildiyse sokarım öyle federasyona. şikeye ceza yok, ırkçılığa, kafa kesme hareketine ceza yok. engine 11 maç ceza var olmaz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Emre Belezoğlu gidiyor her maçta o kadar şey yaptı aldığı ceza 3-5 maç Engin Baytar sanki adamı öldürdü ya aldığı maç cezası sayı 11. Nerede adalet .. Bu yüzden türk futbolu çok düşük yerlerde sürünüyor.

0|0
    0|1
    • çikolataaa cansın sen can:)

• Neler yaptı Emre Belezoğlu saysana sen bana ? Yahu aralarında fark var, biri hakemin yakasnı tutup gider koyuyor diğeri farklı şeyler yapılıyor. En büyük ceza maçta hakemin üstüne saldırmak.. bilip bilmeden ötüyosunuz

• Her maçta futbolcuları iten o değil mi ayagına taktıran onun macda oldugu maclar 25 dksı onun tartısmasına gidiyordu oyun duruyordu sürekli.

• emre ve engin ...

0|0
    0|0
  • engin baytar

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına dddd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kesinlikle çok çirkef

0|0
    0|0
  • Emre asabi bir futbolcu olabilir ama hiçkimseye saldırmadı oyunculara bile hem Emreyi sinirletmek için üstüne geirlerdi engine ise bunu kimse yapmadı

Emrenin yerini kimse tutumaz türkiyeyin başka emre belözoğlusu olamaz

0|0
    0|0
  • enginin yanında emre süt dökmüş gibi emreyi sinir etmek için çoğu zaman üstüne gidilirdi engin e bunu yapsalar taramalı ile maça gelir herhalde

0|0
    0|0
  • O emre beleşoğlunun yerini kimse tutamaz bence.

0|0
    0|0
    • Fanatik Gsli olarak bu olaya çok tepkiliyim öyle böyle değil ! Tffnin başında fenerliler olunca böyle oluyor.

• Evet yukarıdaki arkadaşta ne yapmş ki yazmış allahım.

• Eee bu işler öyle :) tartışmaya girmemekte fayda var bence. sonuçta bayansın o manada diyorum. ama yinede sen bilirsin.

Yükleniyor...