Besiktas Liverpool eslesmesi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Tarih tekerrurden ibaret mi yoksa her an hersey olabilir mi sizce?

Güncellemeler:
Bence fark atamaz ama yine de totalde 3-1'le eleriz diyorum. şu an Liverpool can cekisiyor zaten ligde oynadiklari oyun da belli, belli basli oyuncularimiz var zaten Ba, Tore gibi, birde adam gibi bir sag bek alirsak anasini aglatiriz ingilizlerin diyorum :)

0|1
317

En İyi Erkek Görüşü

• İçerdeki ve dışarıdaki liverpolluları ağlatma vakti geldi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• intikam soguk yenen bır yıyecektir ;)

1|0
    0|0
  • Galatasarylıyım ama Beşiktaş intikamını alır insallah farklı yenemez tabiki ama en azından elesin. İngiliz rakıpleri zorlu rakıpler bence iyi oldu daha da hırslı oynucak temsilcimiz.

1|0
    0|0
  • şu an olsa maçlar eleme sansı çok yüksek ama 2 ay var daha liverpool sonuçta para var 2 sağlam transfer yapar evdeki hesap çarşıya uymaz

1|0
    0|0
  • intikam zamanı ama sanmıyorum 9 atamaz bjk :)

2|0
    0|0
  • Selamun aleykum demba ba
    Hosgelsin Besiktasa
    mactan sonra eyub sultana
    yeterki koy şu liverpool a

1|0
    0|0
  • şu an olsa beşiktaş eler ama 2.5 ay sonra ne olur bilinmez.

1|0
    0|0
  • bjk Liverpoolu boğar
    not. Gsliyim

1|0
    0|0
  • İnşallah liverpool yener.
    Liverpool güçsüz belki şu an ama sterling ve baloteli döndümü kendini toplarlar.

8-0 mimarlarından gerard hala duruyor :D

0|0
    0|0
  • Zor rakip ama inş Beşiktaş bir üst tura çıkar

1|0
    0|0
  • besiktas tam kadroyla cikarsa alir

1|0
    0|0
  • Yine mi İngilizler. Sezon Başından beri düşmediler yakamızdan. yapacak birşey yok. ELEYECEĞİZ:

1|0
    0|0
  • Umarım geçmişteki hesabını görür bjk. Bir Fbli olarak bjkyi Avrupa maçlarında destekliyorum

1|0
    0|0
  • Liverpool gömer ama bu kez 8 olmaz malesef:/

0|0
    0|0
  • Hadi başarılar şimdiden

0|0
    0|0
  • bu maça 8:1 skor gider liver 8 bjk 1. *_*

0|0
    0|0
    • Liverpoolun son durumu icler acisi sanmiyorum yine olsun ayni sey

• işin makarasındayım zaten.. *_* ama ingilizlerin sağ solu belli olmaz.. adamların liginde 90+'dan sonra 3 gol çıkıyor biizmkiler 90 dakika da 3 golü zor buluyor.. *_* 2 ay önce gerçekleşen Qpr - Liverpool 9 dakika içinde ise toplam 4 gol çıktı bu golün 3'ü 90+'larda geldi. ama beşiktaş bunca taraftarının hevesini kursağında bırakmamalı zannımca.. onca insan kuralarda intikam için liver'ı istedi ve istendiği gibi de liver çıktı bundan sonrası bjk'ye kalmış..

• Bilegine kuvvet keltosumun liv ceksin bize de intikam alalim diyen arkadasim var benim ya :D

• dün bu maci rüyamda gördüm :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...