Çok yakışıklı bir erkek arkanızdan 'Pardon bağyaan bağarmısın bir dagga' dese ne yaparsınız o an?

O an sesi duydunuz ve şaşkınlıkla arkanıza döndünüz ama inanamadınız o sesin ondan çıktığına çünkü ses tonuda çok kalın ama çocuk görünüş olarak çok kibar zengin kültürlü acayip yakışıklı bir İstanbul beyefendisi ama size ' Pardon bağyaan bağarmısın bir dagga' diye seslendi.Ne yapardınız bu an?

0|0
15|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• eyyy derim

0|0
    0|0
    • O an düzelse ve çok kibar daha ince bir ses tonuyla 'Ama hanımefendi toplum içinde böyle bir kelime kullanmanız çok yanlış bence efendim gibi gayet sıradan bir kelimeyle bile çok daha kibar bir cevap verebilirdiniz.Ben size gayet doğal bir şekilde hanımefendi bakabilirmisiniz dedim siz bana ey gibi abuk sabuk bir kelimeyle bağırarak cevap veriyorsunzu nerde yetiştiniz siz allasen dese ne yaparsın?

• senin varya bennn diyip yüzüne tükürürüm sonrada bişey olmamış gibi yoluma devam ederim

dalga mı geçiyo adam mı seçiyo

• :):)sasirirdim

0|0
    0|0
  • herkesin kibar olmak gibi bir zorunluluğu yok. büyüdüğü yerde böyle bir şive kullanılıyorsa yapacak çok birşey yok. döner bakarım ve buyrun dinliyorum derim. Bukadar da kibarım yani :)

0|0
    0|0
    • Oda sana sen bağa bir dagga baktınya ben sana bir ömür bağarım yavriiim dese?

• Peki çok özür dilerim başın sağolsun.Siteden değil gerçekte Zelal diye bir komşu kızı varda ordan şeyettim .D Kusura bakma.

• Önemli değil. Dert etmeyin alıştım.

• aldırış etmezdim sanırım.

0|0
    0|0
    • Tekrar 'Hoop bağyaan sana diyom gırmızılı bacım sen sen' dese ne yaparsın?

• lanet eder bakarım hayırdır kardeş ne var derim

• Oda sana sen bağa bir dagga baktınya ben sana bir ömür bağarım yavriiim dese?

• ne yani şiveli konuşması yakışıklılığını mı gölgeleyecek?

0|1
    0|0
  • çağımızın hastalığı down sendromu anlayışla karşılarım

0|0
    1|3
  • italyanca konuşup uzaklaşırım.

ha ben italyanca biliyo muyum tabi ki hayır. ama onun da italyancanın nasıl bişey oldugundan haberi olmadıgını biliyorum.

0|0
    0|0
  • ben bi erkeğin konusmasına dikkat ederim gerisi pek umrumda olmaz

ses tonu, diksiyonu bunlar önemli unsurlar benim için. o yüzden sanırım bir şey hissetmezdim.

0|0
    0|0
  • BAGTIM NE DIYON GANGA DERDIM =)

0|0
    0|1
  • Yazık dağ gibi adamın içine züğürt ağa kaçmış.:(

0|0
    0|1
  • o tipe o ses hiç gitmiş mi derim :)

0|0
    0|0
  • aynı ses tonumla..efendim buyrun derim...

0|0
    0|0
    • 'Bana çıkak mı' dese?

• yakışıklıysa çıkalım diyebilirim.ses sorun değil..sus derim...

• Efendim? derim.

0|0
    0|0
    • Oda sana 'Bana çıkak mı' dese?

• duymazdan gelirim

0|0
    0|0
    • Tekrar 'Hoop bağyaan sana diyom gırmızılı bacım sen sen' dese ne yaparsın?

• içimden allah kahretmesin seni derim, sesli olarak ta buyur ne var derim

• 1 dagga bağarım :)

0|0
    0|1
    • Peki yavrum ben sana bir ömür bakarım be dese.

• Ama çoog param var benim gızzım seni graliçem yapcam göyde dese?

• direkt döverim

Erkekler Ne Diyor 3

• çok tipsiz bir erkek çok hoş bir ses tonuyla,afedersiniz hanımefendi 1 dakika bakabilir misiniz rica etsem? dese ne derler, beni ilgilendiren bu?:((

0|0
    0|0
  • İyi tasarlamışsın soruyu

Şimdi kızların yarısı tribünlere oynayacak emin ol :)

0|2
    0|0
  • Hee kardaşş nedisennn buyurr derimm xD ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...