Beşiktaşımıza Uefa da liverpool çıktı, ne düşünüyorsunuz?

Ben çok istiyordum. Bir hesabimiz vardi. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Takımlar belli olduğundan beri daha zayıf takımlar olmasına rağmen bir yanımız hep Liverpool diyordu. Arsenal ve Tothenham maçlarındaki futbolumuzu oynarsak eleriz. Liverpool'da iyi değil bu sene çünkü. Bu maça ayrı bir konsantre olacağımız kesin.

0|1
    0|1
    • Bencede olacagiz. inşallah aliriz

• Stadımız olsaydı keşke İstanbul'da boğardık onları taraftarımızla beraber. Olimpiyat stadında 80 bin kişi olsa yine istenilen atmosfer oluşmuyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• beşiktaşlı bütün tanıdıklarım istiyordu haftalar önce dayım fanatikten öte beşiktaşlı liverpool çıksın diyordu başarılar umarım elersiniz

0|0
    0|0
  • Bu sitede ne kadar çok beşiktaşlı varmış.

0|0
    0|0
  • sizin hesap baya kabarık Beşiktaş 9-0 alırsa hesabı kapatır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yurt içindeki ve dışındaki 8severlere güzel bir ders olacak

0|2
    0|1
  • bu sefer de 2 maçta toplam 8 atarlar. 4*4 ): 4büyüklerin gücü sadece anadolu takımlarına yetiyor. hakemlerin sayesinde.

0|0
    0|2
    • Görüşürüz yunanli arkadas

• Butun bjkli arkadaslarmdan mesaj gelmeye basladi guluyo onlarda bnmde icimden liverpool geciyodu gecen konustuk aradasla :) liverpool cok daha tecrubeli ama eski gunlerinden cok uzak %50 yari yariya sanslari var bence.

0|0
    0|0
    • Arsenela karsi dişe diş oynayip kil payi kacirdiysak, ruh gelirse tekrar yeneriz bunları

• çektiğimiz kuralara bak
    ingiltere liginden tüm takımlarla karşılaşıcak heralde

0|1
    0|0
  • Şanslı kura çektiniz.
    Liverpool şu an güçsüz ama yinede yeneceklerdir.

0|0
    0|0
  • Sekiz yemezler

0|0
    2|3
    • Haha dostum eksin bol olsun

• sevgili ergen kardesm bir soru paylasıyorsun ve aldıgın cevaplar zoruna gidiyor madem zoruna gidecek soru paylasmayacaksın ergenlik döneminde bu gibi durumlar yaşaman normal bunu anlayışla karsılarmda yunanlı oldugmu nerenden cıkardın bunu cözemedim sevgili ergen kardesm :)

• 18-24 yas arasi olan sensin kardeşim. türk dusmsnligi varsa yunan derim bn

• cok ıyı oldu ıntıkam zamanı

0|0
    0|0
  • Gönlüm ismi olmayan basit bir takım istiyordu ama yine bir ingiliz takımı geldi sanırım Infantino bizi sınıyor :) Beşiktaşım Arsenal, Tottenham, Trabzon maçlarındaki gibi iyi oynarsa turu rahat geçer ve final yolunda büyük bir adım atar.

0|0
    0|0
  • Daha da bu Liverpool u yenin artık. En kötü dönemlerinden birini geçiriyor. Bjk ye iyi geldide Trabzon a fena rakip çıktı.

0|1
    0|1
    • Dostum adi Liverpool degilmi sorun yok

• türkiye liverpoolun cehennemi olacak

0|0
    0|0
  • Hesabinizmi vardi al iste hesap gunu geldi catti

0|0
    0|0
Yükleniyor...