Hem kadınsılığını kullanma, hem makyaj yap bu bir çelişki değil mi?

Benim staj müdürüm bana dediki işyerinde kadınsılıgını kullanarak yükselmeye çalışma

sonrada sen makyaj yapmıyorsun saçlarda dağınık (ben dağınık saçları daha çok seviyorum) makyaj yap dedi

e bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ben anlamadım ?

Güncellemeler:
sapık değil iyi biridir

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• göster ama elletme demiş hıyar

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sapıkın teki :(

0|0
    0|0
  • oruç varmı oruç ?

0|0
    0|0
  • stres sıkıntı hep ya, iş ortamında oluyo böle. ya inanır mısın yeri geliyor ben bile ... .

0|0
    0|0
  • Göster, ellet ama verme gibi işte

0|1
    0|0
    • elletince verdi diyebilecek kapasite de hemcinslerimiz var. Anlatırlar da anlatırlar, öyle tavladım böyle kapladım vs.vs.vs.

• çok pis kıskanmıs köşeye sıkısmız :((

0|0
    0|0
  • RESMİ GÖRÜNCE GÜLMEKTEN ÖLDÜ M d:d:d:D:dd.d.d

0|0
    0|0
  • sapıklıkla ne ilgisi var, cahilce yorumlar yapmayın. gayet mantıklı bir tavsiyede bulunmuş.

0|0
    0|0
  • 2 si çok farklı şeyler, anlamamışsın ne demek istediğini:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayir o anlamda dememis o bakimli ol ama disiligini kullanarak yükselmeye calisma demek istemis.hani vardir ya kuyruk sallayan tipler? o acidan söylemis

0|1
    0|0
    • artıladım

• peki hanımefendi, sizi ttik eder eğitim hayatınızda ve bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar dilerim, amacım kabalık etmek değildi, burada insanları kendimiz gibi kaprissiz kabul ettiğimiz için bazen nüktedan davranabiliyoruz. Kusura bakmayın kabalığım için, tamam mı? bence tamam

• mesela:

link

0|0
    0|0
  • Müdürünün sorunları var.

0|0
    0|0
  • hormonsal dalgalanmalardan dolayı olabilir

0|0
    0|0
  • 0 makyajla bile kadınsılıgımı kullanabilirim, makyaj ile alaka yok - bkz: bakımlı olmak

0|0
    0|0
  • Kılık kıyafetine dikkat et mesela. Ütülü giy. Diş fırçala. Saçların dolaşık olmasın. TEMİZ OL demiş. Kuyruk sallama demiş :D ı

0|0
    0|0
    • ama ben dağınık olmayı daha çok seviyorum

diş fırçalıyorum tabi makyaj zor geliyor be gizlim

• Saçma sapan yorumlar yapıyorsun herkese. profil resmin falan. bi kızın bu kadar iğrenç olabileceğini dşünmyrm

• ciddi olmak zorundamıyım :))

Yükleniyor...