Avrupa ligi kuraları çekildi ve yorumlarınız ne?

Liverpool- Beşiktaş
Trabzonspor-Napoli

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Daha zayıf takımlar olmasına rağmen bir yanımız hep Liverpool diyordu. İntikam vakti gelmiş demek ki. Bu maça özellikle taraftarlar olarak ayrı bir konsantre olacağız. Birde stadımız olsaydı çok iyi olurdu. Olimpiyat stadı tamamen dolsa bile istenilen atmosfer oluşmuyor. Arsenal ve Tothenham maçlarında oynadığımız futbolu oynarsak eleriz. Liverpool'da iyi değil çünkü bu sene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• Geliyoruz :) inşallah çifte zafer olacak

0|0
    0|0
  • geçsinler gidebildikleri kadar gitsinler neticede Türk takımları beşiktaşa bu sene inanıyorum ben hayırlısı

0|0
    0|0
  • Allah ım sana geliyorum şu liverpool gelse de öcümüzü alsak diyordum SUPER oldu yaa ;) :)) 8 atamazsak ta eleyip bir nebze olsun öcümüzü alacağız İNŞALLAH ;)

0|0
    0|0
  • Trabzon icin umudum yok
    ama Besiktas bu sene iyi oynuyor

0|0
    0|0
  • İki temsilciyede %50 sans verdim trabzon icerde avantaj almak zorunda yoksa cok cok zora girer is.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş orada burada kazanır Trabzon burada berabere orada kaybeder

0|1
    0|0
  • İNtikam zamana Bekle bizi Liverpool ilk maç deplasmanda bu sefer kolay olmayacak ama sahaya gömeceğiz onları

0|1
    0|0
  • Beşiktaş liverpool u eler, trabzon bir tek gol pozisyonuna giremeden her iki maçta da yenilir.

1|0
    0|0
  • Liverpool kötü bu sne alırlar öcünü

0|0
    0|0
  • Beşiktaş için istediğim eşleşme olmuş.

0|0
    0|0
  • bjk intikam zamanı :) 8

0|0
    0|0
  • Gun intikam gunudur, bekle bizi liverpool

O degilde 2 takimada cok zor geldi be

0|0
    0|0
  • tarih yazılabilir, rövanş maçı ve 70000 kişi tarih yazılabilir o gün samimi sölüyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...