Liverpool mu? Kura!?

Beşiktaş'ıma kuradan Liverpool cikti (:

Ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• Takımlar belli olduğundan beri daha zayıf takımlar olmasına rağmen bir yanımız hep Liverpool diyordu. Arsenal ve Tothenham maçlarında gösterdiğimiz oerformansı gösterirsek eleriz. Liverpool'da bu sezon iyi değil çünkü. Bu maça ayrı bir konsantre olacağımız kesin. İntikam vakti geldi.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 35

• bence cok ıyı oldu ıntıkamımız alınacak :)

1|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım... Beşiktaş bu turu rahat geçer... Liverpool tam kıvamda şu anda Beşiktaş iki maçı da kazanabilir...

1|1
    0|0
  • Hepimizin liverpoolu istemesi bile büyüklüğümüzü gösteriyor Gün intikam günü

0|0
    0|0
  • İnönüdeki o muhteşem 132 desibellik koro geldi aklıma.. Oynanacak stad belirlemeli hemen ya saraçoğlu ya tt arena ya da konya da oynanmalı.

https://www.youtube.com/watch?v=b8BJyIj-WbM

0|1
    0|1
  • Kura listesini görünce, evet liverpool olmalı demiştim. 8-0 ın öcünü almak zor ama. Beşiktaşım bu turu geçer.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama Beşiktaşın premier league de oynadığını düşünüyorum arsenal, tottenham ve liverpool :D

0|0
    0|1
  • İstanbul'da ki maç her türlü Beşiktaş'ın olur hatta Arsenal'e karşı oynadıkları oyunu oynasınlar fark bile atılır ama Anfield Road'ta ki maç biraz tehlikeli ve rehavete kapılmamak lazım.. Lakin Turu Beşiktaş geçer.. şimdiden hayırlı olsun yürekten başarılar diliyorum (Fenerliyim)

0|0
    0|0
  • İntikam alabilirmi:)
    bekleyip görcegiz

0|1
    0|1
  • Bobo yok ba var her türlü bizde :))

0|0
    1|1
  • %50 sans veriyorum besiktasa ortada bir mac.

0|0
    0|0
  • Orada burada kazanır rahat tur atlar

0|1
    0|1
  • geçmiş tekerrür edecektir. bu maça 8:1 skor gider bjk şeref golünü bulacaktır ama 8 yemekten kurtulamayacaktır.. *_*

0|0
    0|0
  • Umarım liverpool yener dicem ama sonları hic iyi durmuyor :D

0|0
    0|0
  • Abim ve babam iyi bir dalga geçmişti Gs'emden
    Şimdi onların takımı şeytan diyor ki şöyle bir 8-0 lik bedua et ama neyse yener inşallah diyelim biz

0|0
    0|1
  • İşimiz zor belki ama korkumuz yok :)

0|0
    0|0
  • geliyo geliyooo sekiz tane gol geliyooo

0|0
    1|1
  • Beklenen intikam zamanı geldi...

0|0
    0|0
  • Beraberlik diyelim

0|0
    0|1
  • Yahu şu beşiktaş kanseri kura da bile yakamızı bırakmıyor anasını satıyım yaa.. neyse baba oynarsa intikam için çok güzel bir şans

0|0
    0|2
  • ahahahaha bahtsız bedeviyi çölde balotellii zikermiş :D

0|1
    0|2
  • beşiktaşlılar çok istiyordu ama yine hüsran yaşayacaklar

0|0
    0|1
    • Gorusuruz (: fazla heveslenme ok?

• gs olsa heveslenirdim ama beşiktaşın yenmesini isterim yinede bayan hüsran olucak sonunuz sabah ünide bir kaç kişiyle daha konuştuk beşiktaşlı onlarda liverpoolu istiyordu çıktı inş bu sefer 9 olmaz ha aşırı derece formsuz lar şu an ama ingiliz takımı sonucta

• zaten liverpool'u istiyorduk. istediğimiz oldu

0|1
    0|1
    • E hadi o zaman (: gosterelim Besiktas gucunu

• şampiyonlar ligi ön eleme maçında nasıl bir takım olduğumuzu anlamışlardır. formda da değiller. onları elememiz o akdar süpriz olmaz yani. ve bu arada bir kızla futbol konuşuyorum :D

• o değil de kaderde sen çıkaydın nolurdu :D

0|0
    0|1
  • tarih tekerrürden ibarettir:)

0|0
    0|1
  • Gercekmi

0|1
    0|0
  • bu sefer 8 olmaz liverpool bu sene atamıyor bu arada liverpool sempanizeniyım

0|0
    0|0
  • Bu sefer yeniceksiniz çarşı avrupaya karşı :)))

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun şimdiden :D

0|0
    0|2
  • Ohh kalın gelmiş :D

0|0
    1|3
    • Yanlis yere gitti yorumum..

Galatasaray'in bu sene yedi kadar kalin degil...

• Türk takımlarını kötüleyerek üste çıktığını mı sanıosun?
      GS de bizim takımımız Beşiktaşta.
      GS yedi diye seviniyosan bu senin basitliiğin kardeş :)

• Liverpool'un bu berbat haline 8 atması lazım hayırlısı.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• İstediğimiz takım geldi. Hepimiz istiyorduk hesabı kapatmak adına. Bazı lig ikinciliğini sindiremeyen arkadaşlar geçmişi kullanıp üzerinize gelecekler ama önemi yok. Güveniyorum hem hocamıza hem futbolcularımıza :)

1|1
    0|1
    • İnsallah canim (: ne diyosun yeni rekor gelir mi? 132 yi diyorum kirsak artik (:

• Yine konya stadı olursa super olur. Zaten bu mevsimde ses tellerimiz donar olimpiyatta (:

• Onlar sonra düşünülecek konular canım ama olimpiyatta olmaz inşallah. Biz şimdi haftaya yapacağımız maça odaklanalım birde ara transferde takımda ne gibi değişiklikler olacak onu düşünmemiz gerek umarım takviye yapılır takıma

• başarılar beşiktaşa kazansınlar ülke adına puana ihtiyacımız var

0|0
    0|0
  • geçmişteki kötü maziyi :(

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|1
Yükleniyor...