Champions league maçları ne zaman başlıyor?

arkadaşlar champions league maçları ne zaman başlıor?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• eylülde başlar ama ne zaman bulamadım üzgünüm :(... vaayy futbola ilgi duyan bi kız hem de şampiyonlar ligi... şaşırdım açıkçası :) ben de futbolu çok severim ama ne ilginçtir ki takım tutmam ama barça sempatizanıyım :) oyu felsefelerine hayranım bi de messiye, tabi o anlamda değil... :)

0|0
    0|0
    • anladim :) evet ben futbollan ilgileniorum.. bende barcayi severim ama daha cok iniesta ve xavi'yi messi'de iyi ama onlarinda payi var unutmiyalim. :)

• benim de yok boşver kafan rahat kebap özgürsün... :D her eve lazım bi kıza benziyorsun hayırlı kısmetler... :)))

• saolun sanada :))))

Erkekler Ne Diyor 12

• 18 eylül

0|0
    0|0
  • reklamlarda,çarşamba günü olan maçları d-smart şifreli vereceğini söyledi.Ne yani,galatasarayın maçı çarşambaya denk gelirse izleyemiycek miyiz?

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi eylülde başlıycak daha guruplar çekilmedi 25 inden sonrada panini şampiyonlar ligi dergisi çıkar merak edenlere duyurulur, bir başka bilgide pes 2013 eylülün 8 inde çıkıyor

0|0
    0|0
  • 18 September 2012

0|0
    0|0
  • wayy be futbolla ilgilenen bi' bayan 1-0 öndesin her zaman :)) tam zamanı belli değil diye biliyorum ama daha 1 ön eleme maçı daha var.. onların tamamlanıp gruplar belli olduktan sonra maçlar başlıyor.. yani 1 aydan fazla var.. :)

0|0
    0|0
  • bir ön elem daha var onlarda bitsin ekim başına başlar

0|0
    0|0
  • ön elemeler bitmedi onlar bitince çekiliş yapılacak eylülün sonlarını bulur

0|0
    0|0
  • Futbola ilgi duyan bir kız

ne kadar da itici

0|0
    0|0
  • hakket başlasa da izlesek artık. futbol adına kalite olan tek organizasyon..

0|0
    0|0
  • Gel birlikte izleyelim:)

0|0
    0|0
  • Az kaldı bizde dört gözle bekliyoruz;)

0|0
    0|0
    • aynen yaa:) ama tam olarak tarih yokmu? internetten baktim bulamadim...

• Sağol genç:)

• 19 eylül kesin tarih

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...