Beşiktaş hakemler tarafından kollanıyor mu?

Süleyman Seba sezonu olduğu için bazıları Beşiktaşın hakemler tarafından kollandığını öne sürüyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Beşiktaşlı olarak benim fikrim :
Kesinlikle böyle olduğunu düsünmüyorum. Bir iki hata oldu diye sezon başında Beşiktaşa karşı yapılan hataları herkes görmezden geliyor. Beşiktaş gayet iyi bir futbol oynuyor. Uefa da beşiktaşı kolluyor o zaman avrupada ki başarılarda?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir şey yok. Öyle olsaydı Rize maçında verilmeyen üç penaltımız verilirdi. Sivas maçında 8. dakikada penaltımız verilirdi. Yine Sivas maçında Cicinho iki kere çok net şekilde ikinci sarıyı gördüğü hak ettiği halde hakem vermemezlik yapmazdı. O maçta Demba Ba'nın kalçasından sekip eline gelen topa herkes kafayı takmış ama o maçta biz hakemide yendik. Fenerbahçe maçında Emre, Volkan, Mehmet Topal kırmızı görmeliydi. Bir tane net penaltı verilmedi. Her sene bu ligin en çok hakem hatasına maruz kalan takımı biz oluyoruz üç büyük kulüpler içinde. Dün yorumcuları ikiye bölen penaltı olup olmadığı tartışılan bir pozisyon var. Hakemler tarafından kollanıyor olsak o penaltı verilirdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar baş edemeyince çamur atmaktan keyif alıyor. Senelerce şerefiyle var oldu takımımız tarihi muallakta olanlar Seba'nın adını kullanmasınlar bir de. Burada hakemlerce kollanıyoruz Uefada da mı bu durum aynı sindiremeyenler boş konuşmasını Beşiktaş bu sene ligin en iyi futbol oynayan takımı.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylılara göre öyle kendilerine sorsan kendisi temiz gülüyorum :)
    Bu sene çok dikkatli olmalılar en fazla gs maçlarında

0|0
    0|1
  • Süleyman seba yılı olduğu içindir belkide bariz kollanıyor doğru

1|2
    0|1
    • Beşiktaş kaç kırmızı kart yedi bir bak istersen böyle mi kollaniyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Allah bize emek hırsızlığını ve emek hırsızı olan futbolcuları nasip etmesin bu sene lehimize ve aleyhimize yapılan hatalar oldu. Kimse boş yere Gökhan Törenin erciyes deplasmanında yediği kırmızdan bahsetmezken şimdi dirseği konuşulur oldu. Son yıllarda fb ve gs nin lehine verilen kararlarla bizimkiler boy ölçüşemez bile

3|2
    1|1
  • Beşiktaş'ın kollanıp kollanmadığını söylemek şu anda doğru olmaz fakat bir gerçek varki TFF bu sezon Beşiktaş'ın Şampiyon olmasını istiyor özellikle Şampiyonluk yarışının Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında geçmesini istiyorlar ama Galatasaray bu işi bozar.

1|0
    0|0
  • Geçen hafta karabük'ün golünü yedi hakemler.
    bu hafta gökhanın kırmızısını.
    bir maçta balıkesir gole giderken ersan düşürdü son adamdı kırmızı yemedi.
    bir maçta dembabanın eline çarptı top gol attı bunu görmezden geldiler.

Sayım mı daha. ?
    Bence kollanıyor ama en çok fenerde bu böyle.

1|0
    0|0
    • Ben böyle senin gibi aleyhteki hataları listelemiyorum da..
      Genel anlamda 3 büyüklerin lehine verilen hatalar aleyhinde verilen hataları kıyaslayınca, renklilerin kayırıldığını net şekilde söyleyebiliriz..

• En çok siz oldunuz

• Biz 3'yü bi' takalım da, siz aranızda 4 için yarışırsınız yine asd

• Renkliler çok boş konuşuyor..

Hakem maç boyunca Antep'li oyunculara dokunulunca faul çaldı.. Adamların kazandığı 15 fauülün en az 8 tanesi hakem uydurmasıydı, çok net.

Kendi ofsayttan attıkları gole, küfürbaz çirkef oyuncularına, takım arkadaşını soyunma odasına kitleyip dövem köpeklere ve yerden kalkmayan emek hırsızı oyuncularını ıslah etsinler önce..

0|3
    0|1
    • Fenerbahçenin ofsayttan attigi golu, sivasin verilmeyen penaltisini da gorduk 4-1 farkli yendi diye hic konusulmuyor. Ama macin kaderi degisebilirdim

• Biz hic olmadık laa bizede yazık :D

• Yok be olummm adhj
      Şaka bir yana ya siz ya biz olalim bari.
      Soraninda dili açıldı maşallah dhsjjs

• dün sahaya futbol oynamak için değil her bulduğu fırsatta rakibe vurma amacıyla çıkmış bir takım karşısında diğer takımlar olsaydı ne yaparlardı acaba. sen hem futbol kötü de hem futbol oynamaya çalışan takıma karşı bam güm oynayan oyuncuya prim tanı. Dünkü hakem başka meslekten olsaydı çoktan muhasebenin yolunu tutmuş bugün iş ilanlarına bakıyordu

0|1
    0|1
    • Bu zihniyetle anadolu futbolu gelişmez zaten. Futbol oynamayi dusunen takim sayisi cok az belki eskisehir, bursa diyebilir.

• saçmalamasınlar ya kollanması. hakem bir tane kırmızıyı görmedi diye böyle diyorlar ya yuh diyorum. emre melo her maç atılmalı ama atılmıyorlar onlar kollanmıyorsa bu ülkede kimse kollanmıyor. ayrıca beşiktaş 10 kişi kalsa maçı kazanamazdı diyenler maçı iyi izlesin cenk' kafaya çıkarken cezasahası içinde bildiğin kafa attılar ve devam etti oyun. ve bu gökhan töre olayından önceydi

0|1
    0|1
  • Hakemlerin kendine gelmesi sart ligin kaderiyle oynamasinlar ozellikle fb maclarinda dikkatli olsunlar daha sonra bjk bunun sonu gelmezse gs yonetimi devreye girmeli belkide haftayi lider kapaticaktik.

0|0
    1|1
  • Beşiktaşi çekemeyen laf yapiyor

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe kadar kimse kollanmaz

0|0
    1|0
Yükleniyor...