Askeriye mi daha iyi yoksa polislik mi daha iyi çalışma açısından?

çalışma saati,tatilleri,olanakları,rahatlığı açısından hangisini tercih edersiniz neden?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside son çare köftecisi gibi. yapılacak işler değil. hayatta herşey para demek değil huzur lazım insana

0|1
    0|0
    • neden değil abi?

• huzur önemli bir tatilini bayramını ailenle geçiremezsin eve gelirsin 10 dk sonra ararlar gel diye görev çıkar izin sorunun olur pisikolojin zayıfsa ailene kendine zarar verirsin bir süre sonra 2500 tl verirlerde muhtemelen 5 yıl istanbulda 3-4 yılda hakkaride şırnakta vanda falan çalışırsın. git başka iş yap devlet memuru olmaya çalış kafan rahat olsun

• haklısın tatili olmaması çok kötü acıyorum polislere

Kızlar Ne Diyor 5

• İki meslek gurubundada çan güvenliğin tehlikede olur ama ben olsam askerligi seçerim :)

0|0
    0|0
    • yok ben üniversite okuyorum merak ettim polismi askerinmi olanakları iyi.askerin tehlikesi çok çalışma saati asker daha iyi polislerin tatili yok bayramda bile çalışıyorlar.

• elbette polislik,askeriyede ömrünü mü tüketmek ıstıyosun..

0|1
    0|0
    • polis arkadaşım var 2 500 tl maşı var daha iki aylık polis ama işinden hal ağlıyor hiç tatili yok 12/24 çalışıyor.üniversitede bir binbaşı bizim hocanın yüksek lisans öğrencisi dersimize geldi ve askeriyeyi sevmediğini çokta sevilmiyecek bir meslek olduğunu söyledi sürekli saate bakarlar 5 olsada gitsek :)

• ıngaa ıngaaaa :(:(

• heheh...

• valla subay olursan işin rahat bi kere her ilde orduevleri var güzel kampları var ama can güvenliği çok zor bi de sürekli il değiştiriyosun malesef babam saolsun hepsini çok iyi bilirim ama bence askerlik daha iyi

0|0
    0|0
  • Polislik daha iyi daha raht .Askerlik zor disiplinli sevdiğin insan katlanamayabilir .s

0|0
    0|0
    • günde 12 saat çalışan bir polisin nesi rahat polise 12 saat kalıyır bunun iki saati yolda geçse kaldımı 10 saat hadi bunun 6 satinide minimum uyudular geri 4 saat kaldımı bu adam çoluğuna karısına nasıl zaman ayırıcak yazık çok yazık insanları köle gibi çalıştırıyorlar

• Askeriye tercihindense daha iyi bence tabii senin fikrin.

• askeriye daha iy bence polisliğin can güvenliği asker kadar yok

0|0
    0|0
    • yapma kaç asker şehit oluyor kaç polis

• astsubaylarda bahsediyorum başlangıç olarak ordan başlanıyor.zaten beni teğmen olarak alsarak seve seve giderdim :) teğmenle polisi birmi tutucam :)

• bence askeriye tercih et polislerden daha prestijliler ve daha güzel imkanları var orduevi vs

Erkekler Ne Diyor 4

• Askerlik tabiki ne de olsa yan gelir yatarsın :)))))))))))))

0|0
    0|0
  • polislik daha iyi

0|0
    0|0
  • polislik tabiki polisin dinlenme süresi daha fazla diye biliyorum nöbet sonrası ondan sonra sivil olursun dha rahat olur askeriye bitirilmeye çalışılıyor ülke polis devleti oluyor o yüzden polislerde daha rahat he daha açık bi hedefsin şark görewinde ama sonrasında rahatsın ben olsam polis olurdum askerlik binbaşı falan olmassan rezalet bişey.

0|0
    0|0
    • askerliğin bitceğini zannetmiyorum sadece siyasi nedenlerden dolayı değiştiriyorlar.

• askerlik tabiki bitmez ama eski rahatlıkları yok

• İkisini de seçmem. Hatta ikisi de dese gel sana aylık 10.000tl. maaş vereceğiz yine ikisine de gitmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...