Sıkılaşmak ve zayıflamak için yürüyüşten sonra neler yapılabilir?

20 kilo vermem lazım sıkı bir diyete başladım zamanı uzatmak istemiyorum hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapmak istiyorum bunun için hangi egzersizleri yapmalıyım?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Youtube'da yabancıların hazırladiği kadınlar için cardio programlari var. Onları yapabilirsin

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• Eğer yapamam diyorsan spor salonuna git. Ben eskiden dışarıda yapabileceğim şeyi neden kapalı alanda yapıp birde üstüne para vereyim diyordum fakat öyle değilmiş. Evde tek başına 2 ayda kilo veriyorsan spor salonunda 3-4 haftada verebiliyosun

Erkekler Ne Diyor 6

• tempolu yuruyus.

1|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • bol bol su iç terle. d

1|0
    0|0
  • 20 kilo hedefin varsa seni salon ve sıkı bir program çözer

1|0
    0|0
    • Program sıkı ama spor salonuna gidecek vaktim yok :/

• Yaşadığım yer çok soğuk ve evimde yürüyüş bant var sadece okula gitmek için dışarı çıkıyorum ve oda zaten bütün günümü alıyor ben daha öncede 30 küsür kilo verdim ama o zaman sadece buna odaklanmıştım okul yoktu be yaz dönemiydi şu an öyle değil

• allah kolaylık versın o zaman

• Fitnes'a yazıl. Olayı çözersin

1|0
    0|0
  • Diyet tabiki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 20 kilo yazılışı ne kadar kolay gelse de... aylar alır. Fakat bahane aramadan spora devam eder ve sağlıklı beslenirsen hemen verebilirsiniz. Bol tempolu yürüyeceksin ve ardından koşmalısın yağları eritmek için gözle görülebilir erime olduktan sonra sıkılaşmak için egzersizler ve bölgesel çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • Nasil bir diyet bu?

1|0
    0|0
    • Kendim hazırladım protein ve sebzeden oluşuyor karbonhidrat alımı neredeyse 0 transyağ ve şeker tuz yok böyle bir diet

Yükleniyor...