Beşiktaşın galibiyetini çekemeyen renkli kardeşlerimize Okan Buruk röportajı.. Nasıl, güzel konuşmuş değil mi?

Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk: ''Ligin en iyi takımı Beşiktaş'a kaybetmek normal ama maç öncesinde hızlı hücumlarla golü bulmak istiyorduk. Bunu yapamadık. Beşiktaş bizden çok daha iyi oynadı. Onları tebrik ediyorum. Ligin en iyi takımı. Şu sıralar Beşiktaş'a kaybetmek normal" dedi.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Zaten kimse bişey demiyor ya da ben demiyorum bilmiyorum beşiktaş hak etti 90 maçı bir pozisyona bağlamak yanlış olur bu pozisyonla antep yenilmedi beşiktaş yine yenerdi ama gökhan atılmalıydı hata yaptı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiyeye bu adamlardan lazım işte...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• adam efendi ve yiğidi öldürüp hakkını verenlerden, şu ana kadar 30 a yakın resmi maç oynamış bunun yorgunluğu yetmezmiş gibi eksikleri olan takıma saygı duymayı biliyor

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe'liyim ama doğru. Şu sıralar ligin en iyi topunu oynuyor Beşiktaş. Avrupa'da da sürer umarım bu.

0|1
    0|0
  • Hakem sayesinde kazanılan bir maç neyini çekemeyelim. ?
    Karabük'ün golünü verselerdi geçen hafta şimdide bu maç kırmızı yeseydiniz emin ol 4 sıradaydınız.

1|0
    0|1
    • Kalecinin Fenere ikram ettiği golü, verilmeyen penaltısı Balıkesir'in.. Keza Sivasspor'a atılan golde 4 oyuncu ofsayt, hakem görmüyor.. Emre ve Volkan'ın hakeme el hareketleri fuck off deyişleri, aynı olayı Gökhan Töre yapmıştı ve kırmızı kart görmüştü.. Biraz tarafsız ol arkadaşım.. Gs'nin attığı gollere bak bir de.. Adam ayağının altından kaçırıyor Burak gol atıyor, kaleci kolayca tutacağı topu elinden kaçırıyor.. Yine gol oluyor.. Melo'nun kırmızı kartlık hareketleri sezon başından beri devam ediyor..

• Yazdıklarımı oku önce boş konuşma.
      Karabükun golünü vermediler.
      Fenerden banane arkadaşım beni ne ilgilendirir onlarda sizin gbiler.
      Adam ayağından da kacirir burakta atar ne var bunda en azindan haksiz yere mac kazanmıyoruz.
      Futbolun icinde olanları dme bana

• Bence sen oku yazdıklarımı.. Gaziantep maçı için dedim ben sana o sözü.. Gaziantep iyi top oynamadı, gol mü attılar da vermedi hakem? O maçta Gaziantep'in tek pozisyonu yok.. Yani haketmedi. Gökhan Töre atılsa bile yenemezdiler bizi.. Anladın mı kardeşim, onun için öyle dedim..

• Eksik yazmisin hakemlerede gondermesi var macin kirilma anlarinda kirmiziyi dirsegi yakinlardi ama gormediler diyelim dedi imali olarak yazicaksan herseyi yaz.

0|0
    1|1
    • Gaziantepspor'un bir tane net gollük pozisyonu yok maçta.. Maçı o pozisyona bağlamadan önce iyi top oynamalıydılar.. Sonra hakemden konuşacaklardı. Gol attılar da hakem mi vermedi ya da hakem penaltı mı vermedi? Okan Buruk kendi oyuncularına kızdı, buradaki ironi bu.. Böyle oynarlarsa küme düşerler..

• Yiğidi öldür hakkını yeme demişler eyvallah Okan Buruk.

0|1
    0|0
  • tessekkur

0|1
    0|0
  • Okan başarısız bir teknik direktör bence ama yerinde konuşmuş. Biraz ilgi çekmiş doğrusu :)

0|1
    0|0
  • efendi adam kendini belli ediyor

0|1
    0|0
  • Görende mourinho söyledi zannedecek :D Derbide görüşmek üzere cınım :D

0|0
    1|0
  • :) galatasaraylıyım beşiktaşın avrupa maçlarını hepsini izledim... Ama fenerbahçenin izlemiyorum toplmda fener ile galata arasında öyle birşey olmuş ki sanırsın 2 büyük düşman.. Bence avrupa maçlarına gidebilen bütün taraftar gitsin, atıyorum bjknin macına gslide gs formasını giyip gitsin fblide gitsin destek versin... Ama ligde veya başka yerde karşı karşıya gelince centilmenlik den taviz verilmesin.. Böyle olursa tabi olması imkansıza yakın... Şampiyonlar ligi finalı belki 2 türk takım arasında oynanır

0|3
    0|1
    • Bende iyi dileklerine katılıyorum, keşke mümkün olabilse bu hemen, umarım bir gün sağlayabiliriz bu ortamı

Yükleniyor...