Aranızda serbest dövüş (MMA) yapabilen var mı? Dövüşlere çıkan var mı?

Aranızda serbest dövüş (MMA) yapabilen var mı? Dövüşlere çıkan var mı? Varsa ne zamandır dövüşüyor?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• krav maga bir süre çalıştım tesirli bir dövüştür
    uzak doğu dövüş eğitimi aldığım arak karangohg diye tayland 'lı bir eğitimciden aldığım derslerin
    krav maga başta olmak üzere 8 ayda kendi kabuğumdan çıkıp olağanüstü yetiştim.
    ama dediğim eğitimciler çok fazla fiyat isterler özel dersler verip uzman hale getiriyorlar
    eğer gerçekten somut olarak birşeyler öğrenmek istiyorsan belli miktar fiyatları gözden çıkarıcaksın
    ben öğrendikten sonra ettiğim yemine aldırmadan bunu kazanç haline getirdim. birgün profesyonel olursan bunu kazanç haline getirmek istersen sakın lisans çıkarttırma çünkü sopalı bıçaklı sana saldıran 2-4 kişiyide dövsen devlet silahlı saldırı yaptın olarak yargılıyor. ben lisans çıkarılmasına itiraz edip çıkarttırmadım antranörüm öğrettiği sanatı kazanç haline getirdiğimi duyduğunda bana bir daha ders vermedi. eğer verseydi 3 dan'a kadar çıkardım türkiyede ondan başka dövüş eğitimcisi tanımam !

0|0
    0|0
    • Vay krav maga eğitimi nerde veriliyor? Peki filipinokaliyi biliyor musun? O da etkili bir spor

• taylandlı arak hoca var kurtuluşta fakat en fazla 3er 4er kişilik özel ders niteliğinde eğitim veriyor bir kaç ay sonra öğrendiklerini test etmek için ıssız tenha yerlere götürüp 3-4 kişiyle dövüştürüyor eğer herhangi gibi birileri müdahale edicek olursa korkma ozaman müdahale eder. ama çok acımasız bir heriftir. ve aylık 1500 lira falan ister yeri cihangirde 1.70 boyunda biri

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• mma dediğin ufc dövüşünün sadece savunmasını kick boks yaptığım sıralarda öğrenmiştim. gerçekten çok güzel bir spor ama savunması tabikide. genellikle kafes dövüşü yapılıyor mma 'da kafes dövüşüde ciddi zarar vermeden bıraktırmıyor adamı normal k1 deki gibi burnu kanayınca havlu attırma yok ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • Pes var :D

• kardeşim bak sana şöyle söyliyim insanlar hep çıkar için yanındadır gece inlettiğin kız bile ya aletin ya da paran ya da başka bir şeyin için yanındadır. ve diğer erkekten düşük oldugunu gördüğünde dersin ki sevdiğim kız bana layık değil ona layık öyle bile psikoloji yaratır adamı depresyona sokar hep senden daha iyi erkeklerle bile hayal edersin sevdiğin kızı :D git gerçek bir dövüşçüyle 2 saat muhabbet et sonra bu pesmiş nakavtmış havlu attırmaymış anlarsın. sana sabahtan beri demek istediğim şu normal sporlarda resmi olarak dövüşçünün burnu kanasa kırılmasa bile diskalifiye olur ama mma da olmaz ölsün ibine derler bırakırlar.

• Biliyorum onu

• İşim olmaz öyle şeylerle.

0|0
    0|0
  • mma çalış ama dövüş işlerine girme derim dostum

0|0
    0|0
  • Bulaşma o işlere genç :)

0|0
    0|0
  • ben yaptım 3 ay kadar.

0|0
    0|0
  • Muay thai ve boks bilirim gerisi tirt :D

0|0
    0|0
    • Peki ya yere düştüğünde ne olacak? Adam kırışa alırsa kolu ya da bacağı?

• Peki kardeş sağol. Güreştendir

• Iyi geceler

Yükleniyor...