Ayrıldığınız kişinin facede sarmaş dolaş hatunla resmini görseniz ne düşünürsünüz ?

Zaman bakımından ayrılmanın üstünden 2 ay geçmiş. İlşkidede falsoları vardı. Sonra bi bakıyorsunuz yeni manita yapmış dolanmış kapağa koymuuş. Nispet felan değil cidd ilşki yapmış . Belli. Bu manita acaba varmıydı o zmaan diliminde bu yüzden mi anormaldi yan çiziyordu diyesim geldi. Ben mi ikinciydim acaba ?

Siz ne düşünürdünüz ? Erkeklerle ilgili güven sorununa dönüştürmeli miyim ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen bir sigara yakar , sonra o fotoğraflara bir kez daha bakar ve gülerdim .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilişki yaşanmış bitmiş ne nane yediğinden banane.

tekrar beraber olmak istiyorsun anlaşılan içten içe.

0|0
    0|0
    • değil . İlşki analizi yapıyorum. Erkeklerle ilili genel profil çıkıcak bunun sonucund.

• bu kadar az bilgiyle analiz saglıklı olmaz.yanlış sonuçlar yanlış kararlar aldırmasın yine dikkat et.

• yok .. hemen güven sorunu yapma .. 2 ay uzun bir süre .. o zaman dilimi icerisinde de yapmış olabilir ..

0|0
    0|0
  • Bana layık değilmiş der geçerim.

0|0
    0|0
  • türk erkeği yenisini bulmadan işini de,sevgilisini de bırakmaz.

0|0
    0|0
  • tabiki her kadın birinci olmak ister:) ikincilikte iyi bir derece ama birinci likten ikinciliğe düşmek daha kötü,olimpiyatlarda gördük ikinci olanda ağlıyarak seviniyor,fazla dert etmemek lazım:) bu başlık için cevabım: iyi kide ayrılmışım derdim

0|0
    0|0
  • Umursamam.Dahada bir soğurum kendisinden.Onun yaptıklarını diğer insanlara yüklemezdim.Hayatıma bakardım.

0|0
    0|0
  • dönüştürmemelisin abla sanmıyorum düşündüğün gibi olduğunu salla düşünme bile 2 ay geçmiş diyosun :)

0|0
    0|0
    • güven bunalımı yoksa bana ne defetmişim gitmiş.

• boşver abla güven bunalımı falan yaşama yani 5 parmağın 5 i bir olmaz öyle değil mi :))

• yapcak bişi yokkk geçmişe bakmaa üzülme takmaaaa kurtuldun diye sevin hattaa

0|0
    0|0
  • Dalga geçerim

0|0
    0|0
  • Üzülme ben varım :)

Rahat ol genelleme yapma :)

0|0
    0|0
  • Çok pis koyar be abi...

0|0
    0|0
  • bu kız ne zmaan lezbiyen oldu

0|0
    0|0
  • yuh be benden sonra tercih değiştirmiş demek ki derim lezlere de saygım sonsuz

0|0
    1|0
  • Ayrıldığım kişiyi takip etmem ve umrumda da olmaz normalde.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Onlara mutluluklar dilerim ve bu açıkça bana yeni insanlarla tanışmamın gerektiğini gösterir.Bitti demektir.Hayatıma devam etmem gerektiğini gösterir.

0|0
    0|0
  • paçamı kurtarmışım böyle bi insandan diye sevindirik olurum..

0|0
    0|0
  • ayrıldığım insan ayrıldıktan sonra beni ilgilendirmez. çünkü ayrılma kararını kolay vermemişimdir. ona hayatında mutluluklar dilemekten başka bişey yapmam.

0|0
    0|0
  • Üf kızda cirkinmis der kiz arkadasimla dalga gecerim. Neyseki oyle bisey şu an basima gelmez. Ama 5 sene once gelmişti ve oyle yaptim.

0|0
    0|0
  • banane ne halt yerse yesin

0|0
    0|0
  • önemsemem

0|0
    0|0
  • benden ayrıldıktan sonra benden çıkmıştır ..kimle isterse görüşür banane_?

0|0
    0|0
Yükleniyor...