Bu sezon süleyman seba sezonu diyerek beşiktaşı şampiyon yapacaklar galiba ne dersiniz?

hakemler hem beşiktaş lehine hatalar yapıyorlar yineden insanların hakkına girmek istemiyorum görüşleriniz nedir

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ayıp. Şimdiye kadar Beşiktaş lehine yapılan hakem hatalarında biriniz ortada olup hakları yeniyor demediniz Gökhan'ın haksız yere yediği kırmızıda biri çıkıp ne oluyor demedi bir puan fark varya hemen çirkinleşmeler başladı. Ayıp şimdiye kadar hangi lehine karar da biri çıkıp biz bu maçta haketmedik, ofsayttı, yanlış karardı dedi? Biz bunu açık yüreklilikle söylüyoruz en azından.

0|1
    0|1
    • beşiktaş lehine hata oldu mu hiç göremedim

• Emin ol gayet edepli yaklaştım sana tek bir hakaretim olmadı bağnazlıkla sorular sorup bundan daha fazla saygı bekleyemezsiniz kimseden. Saygıdan bahsediliyorsa siz önce o kadar koşan çabalayan futbolculara saygı gösterin. Bu taraftarın hakkı yendiğinde ağlamamasına dik durmasına saygı gösterin. Ben gerçek hayatta da böyleyim ve çevremde sizin gibi yanlı insanlar olmadığından sıkıntı yaşamıyoruz.

• haklısın duygusal açıdan yaklaşmış olabilirim zaten İstanbul takımlarına karşı ne sevgim ne de nefretim var

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Seba sezonu olması bence etkiliyo bazı şeyleri hakemlerin yaptığı hatalar ortada özellikle Fenere sonra Beşiktaşa bu hafta belkide lider GS olucaktı 1 puanın bile önemi büyük lig kızıştı hakemlerin kendine gelmesi şart böle giderse Galatasarayında önlem alması gerekiyor.

1|1
    0|0
    • bu haftadan itibaren 3 takım zor kaybeder kendi aralarındaki maçlar herşeyi belirler

• TFF nin öyle bir isteği var özellikle Şampiyonluk yarışının Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında geçmesini istiyorlar fakat Galatasaray ın gücünü unutuyorlar
    Tüm engellemelere rağmen 4. Yıldızı takacağız

1|1
    1|2
  • Adamlar hep böyleler aleyhinde olsaydı kiyamet kopardi şimdi ortada kimse yok

1|1
    0|1
    • O adamları hiç tanımıyorsunuz. O adamlar lehlerine verilen haksız penaltı için Trabzon maçında, İnönü'de hakeme tepki verip dakikalarca aleyhte tezahürat yapan adamlardır. Bir takıma ve bu takımın taraftarına duyduğunuz kişisel husumetten böyle ezbere konuşamazsınız

• Bu komplo teorilerinize sadece gülüyoruz sevgili "gizli" kullanıcı :)

0|1
    0|1
    • Kaçıncı maç oldu bu aldığınız böyle saydınız mı. ?
      Karabük, balıkesir, antep ve bir maçtada demba ba eliyle indirip atmıştı.
      Benim kişisel hüsümetim yok kimseyle veya bir kurumla bence siz ezbere konuşmayı bırakınız.
      O adamları çok iyi tanıyorum, benim beraber gezdiğim birçok çarşıdan arkadaşım var ve emin olun ki çok iyi biliyorum.

Sadece bir maçta bunu yaptınız, oyuncularınızın yanlış hareketlerini niyee tepki vermiyonuz.
      Gökhan töre'nin bu ilk olayı değil bilindiği üzere.

• bence öyle

• ben bu maçda her ne kadar hatası olsada antep maçında rahat 2 kişi giderdi adamlar nası tekme koyuyorlar hakem sertliğe müsade etti

0|1
    0|0
  • gs kollandığı zaman keyfiniz yerinde oluyor ama

0|2
    0|0
Yükleniyor...