Az önce ölebilirdim.

Az önce karşı karşıya geçerken araba aniden fırladı ve ölmeye o kadar yakın olduğumu hissettim 1 sn vardı ölmeme ve gerçekten hayatımın değerini anladım var mı benim gibi hayatının değerini bu şekilde anlayan ? kaza geçiren veya kaza geçirmeye yakın olan?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• seni allah bize bağşlamış..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ilk bana Araba Unkapanindan karsi karsiya gecerken vurmusdu ama nasil ucdum ben bilirim

bisey olmamis gibi kakdim Vuran Abimde Panik halindeydi Doktora götüreyim dedi ama ben

isdemedim .

Sakarya Depremini Yasadim

Otabanda 220 Tempoda giderken Sabaha karsin buzlu bir bölüme girdim araba Kontrolden cikdi

ve ben Reflexlerimle arabayi Kontrol altina aldim allahdan Arkamdan gelen yokdu yoksa

kimbilir ne olurdu.

Bide Manavgatda Selalerde Agacda Suya atliyorduk ordada beni Akinti dibe cekiyordu .

Bide Voleybal oynarken Arkadasin dizinle benim cigerime vurmasi nefes alamadim

Konusamadim. Hareket bile edemiyordum sonra Arkadas kaldirdi beni tutupda öyle nefes aldim .

Yani görüyorsun hayatda bir cok anlar yasanir önemli olan Senin sunun farkina varman .

Hersey Nasip birazda Akil iisi.

0|0
    1|0
  • Bende silahla bir kaza yaşamıştım bir kere ama bende daha öğrenebilmiş değilim gerçi hoş öğrenicek birşey yok birgün hepimiz zaten toprak olucaz

0|0
    0|0
  • Bak hele cevap geç oldu ölmedin daha değil mi?

0|0
    0|0
  • küçükken araba çarpmıştı.

2 kez kalbim durmuş.

zar zor kan bulabilmişler.

anlayacağınız gittim gezdim geldim diğer tarafı :)

0|0
    0|0
  • Tüh yaa, bir ölemedin.Ayrıca ben de çok kaza atlattım ama ben de geberemedim ama hayatın değerini hala anlamadım :(

0|0
    0|0
  • benim de başıma geldi.o şakınlıkla kıpırdayamıosun.halbu ki koşsam belki kurtulcam.allahtan adam frenledi.

0|0
    0|0
    • Soka girdim baya yaa kaldim bir sure oyle.

• takma kafana ama dikkat et :)

• az once onu yasayıp gelıp buraya yazıosun ya bence bı doktora gorun belkı carpmıstır araba travma falan gecırmıssındır farkında olmadan:)

0|0
    0|0
  • sana 72 lira ceza yazmak lazım

0|0
    0|0
  • hmm bakire değilsin değil mi ?

0|0
    0|0
  • küçükken damdan düştüm ve bana böle şeyler çok oldu ama sn lik olmadı sanırm

0|0
    0|0
  • ben ilk dogdugumda 70 kusur saniye ölü kalmısım bu sayılır mı

0|0
    0|0
  • Senin değerini anladık :)

0|0
    0|0
  • yolda yürürken kızlarsoruyor'u kullanmak yasaklanmalı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben sabırsızdım, karşıdan karşıya geçerken benzer bir olayı yaşadım , hayatın değeri kadar kurallara uymanın değerini öğretti.

0|0
    0|0
  • Her sene bir olay oluyor bana ama olmasına da gerek yok ben zaten sevdiklerimin ve hayatımın kıymetini bilen bir insanım.

0|0
    0|0
  • Olmadı çok şükür.

Bu arada çok geçmiş olsun :(

0|0
    0|0
  • bna surekli olyo cok dikkatsizim yha:) sevgilm diyo ben ykken gtme byere

0|0
    0|0
  • Tramvayın altında kalıyodum.Saniyelik bişeydi yaa.

0|0
    0|0
    • Oha!nasil kaliyordun ya?

• O kadar dalmışım ki bakmadan karşıya geçiyodum.Tramvayın sesini bile duyamamışım.Hala şaşırıyorum ne oldu da duymadım ben diye.

• Mağdem hayatının değerini anladın, o zaman bizlere nelerin değiştiğinden bahset.

0|0
    0|0
  • az önce ölmemiş olman biraz sonra ölmeyeceğin anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • Bisikletle uçurumdan denize uçuyordum.Ha canımın değerini hala bilmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...